W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 

zdjęcie



30 000 zł czeka

Do 5 października można składać wnioski o stypendium w III edycji programu "Dla Edukacji" prowadzonego przez Fundację AVE oraz Województwo Mazowieckie.

O wsparcie finansowe - nawet w wysokości 7.000 zł - może ubiegać się młodzież gimnazjalna, licealna i studencka zamieszkała lub ucząca się na terenie Mazowsza. W tym roku wysokość środków przeznaczonych na stypendia wynosi 30.000 zł. Aby wziąć udział w programie trzeba wypełnić formularz oraz zebrać wymagane załącz-niki.

O przyznaniu stypendium zadecyduje komisja, która ogłosi wyniki 12.X. Osoby ubiegające się o stypendium winny wykazać się nie tylko ambicjami, ciekawymi planami edukacyjnymi, osiągnięciami, ale też zaangażowaniem społecznym i wolontarystycznym. Regulamin znajduje się na stronie internetowej fundacji AVE - www.fundacjaave.pl. Ci, którzy nie wiedzą, jak zabrać się do wypełniania wniosku, mogą skorzystać z konsultacji (0-22 402 25 51, avetki@wp.pl).

Dodane przez Molly
13:00 02.10.2015
I went into the dressing room with two tops, but reelazid after trying on one that I\'d mis-grabbed the second and meant to get the one Fiona speaks of above... but luckily I absolutely love the one I have. I watched as she held on to the black one and didn\'t put it back down, no chance for me there!
Dodane przez Dusanjos
23:02 08.10.2015
pisze:Hi. Cool post. There’s an issue with your website in cohrme, and you may want to test this… The browser may be the marketplace chief and a very good element of people will omit your excellent writing because of this difficulty.
Dodane przez Hagar
18:10 09.10.2015
Posts like this make the inerentt such a treasure trove http://kitpkqqvte.com [url=http://zupqlgqjav.com]zupqlgqjav[/url] [link=http://pasodh.com]pasodh[/link]
Dodane przez Lesa
00:44 10.10.2015
I\'m quite pleased with the inraimotfon in this one. TY!
Dodane przez Manuela
00:59 12.10.2015
Inllietgence and simplicity - easy to understand how you think. http://fcavsn.com [url=http://lynaxlgsy.com]lynaxlgsy[/url] [link=http://erkwoii.com]erkwoii[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .