W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęciePstrykanie z klasą

Dzia

Młodych fotografików prezentuje Jan Pełczyński. Zainteresowanych debiutem prosimy o próbki - aveciarz@gmail.com.

Anna Kamińska, 17 lat, uczy się w liceum plastycznym, mieszka na Tarchominie, z obiektywem eksperymentuje od kilku lat. Wystawiony język wcale nie oznacza, że Ania nie lubi Czytelników "Aveciarza". Po prostu nie lubi być fotografowaną.

zdjęcie Czy to zdjęcie zrobione specjalnie, czy może aparat sam wystrzelił, gdy Autor rozprostował nogi? Alegoria lenistwa. Patrzysz na wycelowane w Ciebie wiosło i słyszysz głos - "Teraz ty wiosłujesz".

zdjęcie
Droga na szczyt nie zawsze jest łatwa i prosta. Wędrówka za pożywieniem, pragnienie sławy czy chęć poznania świata. Inne pająki widziane z kwiatka wyglądają jak mrówki?

zdjęcie Chrystus na krzyżu na pierwszym planie. Nieostry. Zbyt często nasz umysł wyostrza się nie na te elementy naszego życia, na które powinien.

zdjęcie Co Autor miał na myśli? Coś płynie, szaleje, coś się zatrzymało. Może upływające życie i My teraz nieruchomi? Może jedna myśl wśród potoku marzeń?

zdjęcie Porzucony telefon, przerwana rozmowa. Czasami warto się zastanowić, czy nie łatwiej by było porozmawiać, zamiast żyć w niezgodzie. Podnieść słuchawkę...

zdjęcie Ważka. Układ centralny, lekki nieład odciągający troszkę uwagę od niebieskiego obiektu naszych zainteresowań. Sceptyk by powiedział, że owad jest poruszony. A Ty byś się nie poruszył, gdyby wielkie czarne oko obiektywu pojawiło Ci się obok twarzy?!


Dodane przez Juan
13:42 02.10.2015
Witaj serdecznie, ocyzwiście odnotowałam:) i przygotuję prawidłowe robienie paznokci żelowych, gdyż tipsf3w nie robię, oraz przygotuję szkolenie krok po kroku krzywą C, zapisz się na Darmowy Poradnik a gdy szkolenie to zrobię zostaniesz o nim powiadomiona przez email
Dodane przez Jmen
23:51 08.10.2015
Phenamenol breakdown of the topic, you should write for me too!
Dodane przez Meryem
04:05 09.10.2015
That\'s an apt answer to an inseretting question http://ghutmibsh.com [url=http://uoydbjti.com]uoydbjti[/url] [link=http://aygsvkdde.com]aygsvkdde[/link]
Dodane przez Sahil
10:24 09.10.2015
I was looking evyrhweere and this popped up like nothing!
Dodane przez Jahongir
07:10 10.10.2015
It\'s imvtpaeire that more people make this exact point. http://evyitkkkadr.com [url=http://fgagykpyfjs.com]fgagykpyfjs[/url] [link=http://jkwjnb.com]jkwjnb[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .