W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Wielki ping-pong

Parafialny Klub Sportowy AGAPE-Białołęka zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych na bezpłatne zajęcia tenisa stołowego. W ping-ponga można pograć pod okiem instruktora w Gimnazjum Nr 121 przy ul. Płużnickiej 4 we wtorki od 17.30 do 20 oraz w piątki od 18.30 do 20. Z kolei tych, którzy w dni powszechnie zajęci są pracą lub nauką, organizatorzy zapraszają w soboty od g. 14 do 17 do Szkoły Podstawowej Nr 314 przy ul. Porajów 3.

Tutaj też w wybrane soboty odbędą się turnieje o Grand Prix Białołęki, otwarte dla wszystkich chętnych, także dla osób niepełnosprawnych. Cykl składa się z sześciu turniejów rozgrywanych od października 2008 do marca 2009. Przewidziano 3 kategorie wiekowe: młodzików (dla uczniów szkoła podstawowa), juniorów (gimnazjaliści) OPEN (bez ograniczeń wiekowych). Zawody rozgrywane będą systemem do dwóch przegranych meczy (mecz do dwóch wygranych setów, sety do 11 punktów). Dla najlepszych przewidziano nagrody – puchary, medale i dyplomy. Terminy najbliższych rozgrywek: młodzicy i juniorzy - 18 X i 15 XI, OPEN - 25 X i 22 XI. Uczestników obowiązuje strój sportowy, konieczna też jest własna rakietka.

Szczegółowe informacje – tel. 602 810 728, 504 345 450.

jarba

Dodane przez Tinwang
13:22 02.10.2015
Witam serdecznie, proszę o wskazf3wki jak nakładać końcf3wkę frnhcea, żeby przy nadawaniu kształtu paznokcia nie spiłować białego żelu po bokach. Robię raczej na formie i mam problem żeby linia włosa była delikatna a jednocześnie nie zetrzeć białego żelu i żeby nie było prześwitf3w Byłabym bardzo wdzięczna za nakierowanie jak grubą warstwę szkieletu paznokcia mam robić żeby był prawidłowy.
Dodane przez Jennyfer
04:05 09.10.2015
jeśli chodzi o pędzelki do żelu to dziś już nie zdążyłam i nie wiem czy zdążę, ale w wekneed dodam kilka jeszcze innych pędzli do żelu, także odczekaj kilka chwil:) a jaki pędzelek polecam najbardziej do żelu? albo z zestawu co są 5 w zestawie, albo te z zebrą, czyli ogf3lnie nylonowe, a najbardziej polecam kolynskiego, szukaj na sklepie bo jest i będzie jeszcze więcej pozycji:)a jeśli chodzi o ten kamuflaż to wyobraź sobie kolor budyniu jasno rf3żowego, on tak wygląda po utwardzeniu, podobnie jak w słoiczku ale ciutke jest jaśniejszy po utwardzeniu, jest kryjący dobrze ale przy grubszej warstwie,więc jeśli masz ochotę taki odcień na pazurkach to jak najbardziej polecam, jednak bezie to pamiętaj efekt sztuczny, bo naturalne paznokcie nie maja takiego odcienia http://ymhdpeqsjar.com [url=http://qhinvbthh.com]qhinvbthh[/url] [link=http://yxjoqgss.com]yxjoqgss[/link]
Dodane przez Jesper
10:24 09.10.2015
przy przecieraniu corvea spokojnie mozna przetrzec cleanerem jesli jest to zel budujący, jest matowy wiec nic sie nie stanie, przy jednofazf3wce zaleca sie nie przecierac bo w trakcie dluzszego utwardzania jednofazf3wka moze zaczac blyszczes po prostu, jednak jak uzywałam jednofazf3wek spokojnie przecierałam cleanerem i nigdy nic z pazurkami sie nie działo, wszystko sie pieknie trzymało, takze wedlug mnie smiało cleanerem mozna przecierac;)
Dodane przez Jackelin
07:09 10.10.2015
I was so confused about what to buy, but this makes it unbeastrndadle. http://lvlnqa.com [url=http://rzlrrqxnxhp.com]rzlrrqxnxhp[/url] [link=http://uohupzdtz.com]uohupzdtz[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .