W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

LOS VATOS LOCOS Z ERAZMA

My, z Erazma, okradliśmy sklep na Milenijnej. Weszliśmy, wzięliśmy co trzeba i wyszliśmy. Jeszcze powiedzieliśmy: „Przepraszamy bardzo, to był napad”. To może nie historia na miarę „Gomorry” czy „Ojca chrzestnego”, z pewnością jednak to także nie jest opowieść o cukierkowym życiu nastolatków z Tarchomina.

Spotkaliśmy się w miejscu szumnie nazywanym placykiem. Czasy jego świetności widocznie już minęły, gdyż pozostał z niego tylko piasek ogrodzony niskim parkanem. Z zachowania naszych rozmówców wynikało jednak, iż właśnie w tej scenerii czują się całkowicie swobodnie.

Spotkaliśmy się w miejscu szumnie nazywanym placykiem. Czasy jego świetności widocznie już minęły, gdyż pozostał z niego tylko piasek ogrodzony niskim parkanem. Z zachowania naszych rozmówców wynikało jednak, iż właśnie w tej scenerii czują się całkowicie swobodnie.

- Już wcześniej były wojny pomiędzy starszymi. Jedynki chciały Tarchomin mieć dla siebie. Przychodzili i się nap... z naszymi, tak bez powodu, dla sportu. Starsi zdenerwowali się, zebrali się, ale przegrali z nimi i zostawili wszystko nam, małolatom. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce.

Nazwy pochodzą od osiedli Tarchomina usytuowanych przy konkretnych ulicach. - Tarchomin się podzielił. Grupa „Erazma” na Milenijną, Myśliborską, Kamińskiego i Aluzyjną. Połowa Pancera do nas należała, ale oni mają teraz swoją elitę. „Jedynki” to głównie Śreniawitów i Porajów. Na początku była kradzież, ale po niej przeprosiny. Jednak żaden z „Erazmiaków” nie będzie patrzył, jak konkurencja próbuje ich wrobić.

- Była taka akcja, że właściciel tego sklepu na Milenijnej chciał nas sprzedać na psy, nie chcieliśmy mieć problemów, to poszedłem do niego i powiedziałem: „Przepraszam pana za wszystko”, ugadałem z nim wszystko, oddaliśmy mu kasę. Jedynki chciały okraść ten sklep jeszcze raz, na nasz koszt, podać się za nas. Dostaliśmy cynk przez telefon. Z Jedynek było ich siedmiu, nas było dziesięciu. Poszliśmy tam, na Milenijną, zaczęliśmy ich nap... skurw…, rozumiesz? No i oni dostali po ryju.

Pałą skur...

Ktoś mi dał cynk, żebym poszedł pod kościół [NMP Matki Pięknej Miłości – przyp. aut.], że czterech kolesi bije tam jednego z naszych. Poszedłem tam. Miałem pałkę hydrauliczną ,on do mnie wychodzi z nożem, taka zaje... duża kosa. Idzie do mnie. Zaczął skakać i mi wymachiwać tym nożem. Przyje... mu kilka razy. Padł. Dostał wstrząsu mózgu, przyjechała karetka i zabrała go do szpitala. On tam leżał prawie dwa tygodnie. Ja wtedy popełniłem błąd swojego życia, bo powiedziałem, że Jedynki mają zakaz wstępu na Erazma. I od tego się wszystko zaczęło...

Przestaje nam się to mieścić w głowach. Bo i po co się bić? Może to ten wiek. A może chęć panowania. A może upór i przekora?

- Zaczęli przychodzić, wybijać szyby, ścigali nas wszystkich, nie? Było tak, że na początku to tylko groźby przez telefon. Zabiję cię, spalę twoją rodzinę... Jedynki przychodziły pod dom. Kumpel dostał, oni dostali, ci starsi też dostali. My jako Erazma, jako ta cała elita, nie mielibyśmy szans z jedynkami, oni by z nami wygrali. Ale jedna organizacja z Bródna nam pomogła. Była taka akcja, raz jak wracałem z Mokotowa, że jedynki szły na Erazma, zaczęli wybijać szyby, nie? Nasi kumple poszli na nich, napier... skur…. Jedynki wtedy pierwszy raz dostały. My dostawaliśmy, dostawaliśmy aż w końcu oni. Jeden typek zadzwonił do Jedynek i mówi: „Macie, skur..., ich natychmiast, kur.., przeprosić”, rozumiesz to?

Ja poszedłem później sam z kumplem na Jedynki. Ja wiedziałem, że mogę dostać wpier.... Były z nami jeszcze dwie dziewczyny, które mają z nimi powiązania. Poszliśmy na te Jedynki. Bałem się, strasznie się bałem. Pijany byłem trochę, nie? Poszedłem do tego typa, który wtedy wylądował w szpitalu. Ale on się bał wyjść. I od tamtej pory była taka umowa, że Jedynki nic do Erazma nie mają, a my do nich też nic nie mamy. Można powiedzieć, że pokój był, takie zawieszenie broni.

Niemożliwe stało się możliwym? Na jak długo?

- A teraz, ostatnio się dowiadujemy, przechodzimy z kumplem koło Tesco, tutaj, na Tarcho. I taki kolega nam mówi, że jeden taki naćpany z Jedynek chce mi dopier..., że ten koleś, co wtedy do nich dzwonił to on nie jest najważniejszy, że w ogóle są też wyższe osoby i ci z Erazma mogą mieć teraz przej.... My mamy takiego bata, że jak oni zaatakują, to my idziemy na nich pełną agresją, jak nas sprowokują. już nie patrzymy, lejemy skurw.... i tyle.

My mamy taki plan, że chcemy pokoju, ale w sumie, tak szczerze, wkręciliśmy się w to i też chcemy komuś doj....

A wy? Kim jesteście?

- Z nas zrobili tutaj, kur.., terrorystów jakiś. My to młodzi jesteśmy, jeszcze małolaty. Najmłodsza osoba u nas 14, no prawie 15 lat ma. A u nich? Około siedemnastu. Najstarszy? No u nas siedemnaście. Każdy od szczeniaka stara się wychować na jakieś ulicy. Dorastasz i starasz się po prostu iść dalej, nie oglądasz się za siebie. No i robisz co chcesz, bujasz się jak chcesz, bo takie jest życie. I tyle.

Jedynki – to jest gang, my jesteśmy zgraną ekipą. O nas tutaj wszyscy mówią, że jesteśmy gangiem. Wiecie, jak ja zebrałem tą całą elitę? To były dwa dni. Idę do takiego typa, leję go w piz… i mówię: „Jesteś ze mną?”, a on na to: „Jestem, już jestem!”. Do każdego tak podchodziłem i go lałem. Spoza Tarchomina. Z Erazma to wszyscy i tak ze sobą trzymali. Ale z Nowodworów, z Aluzyjnej wpier...dostali.

Mają broń. Różnego rodzaju. Bo przecież bronić się trzeba. Co, jeśli nagle ktoś zaatakuje ich pod szkołą? Swój honor trzeba mieć.

- W razie nagłego wypadku, wiesz, nas jest trzech ,a ich piętnastu, to nie to, że spier...., tylko wyciągamy wszystko, co mamy. Kastety i pałki teleskopowe najczęściej, a czasami noże. Najlepiej kastetem walić po żebrach – od razu się zegnie i leży. Leży i nie jest zdolny do niczego. Pałką to po nogach i też to samo. Nożem to nie chcemy kogoś zabić, tylko drasnąć np. po ręku, żeby uciekli czy coś. Zawsze trzeba mieć coś do samoobrony. Kumpel zapisał się na sztuki walki, żeby umieć się bronić. Mamy też pistolety 6, 9 i 4,5 mm. Nie mamy pozwolenia. Normalne pistolety i gazowe. To jest ostateczność, nie używamy ich. Idziemy rano do szkoły z kastetem. A jak nas psy złapią? Spier..... Nie robimy tak, ze pokazujemy, chodzimy z nimi w łapie, żeby wszyscy się bali. Przecież to nie Ameryka! To jest dostosowane do potrzeby, nie bijemy tak bez powodu, musi być jakaś przyczyna. Teraz jak oni nas zaatakują, to agresją odpowiemy. Nie będziemy kur... jak te psity stać i nic nie robić. Nie chcemy prowokacji, bo jak ona będzie z ich strony to odpowiemy agresją. Kur..., nie będziemy patrzeć jak nas leją, nie? „Los vatos locos” – na zawsze razem, jak jednego leją, to wszyscy idziemy.

Gdyby chodziło o życie?

- W obronie własnej? Zabilibyśmy.

OM/BF

Od redakcji:

Czytelnicy, zwłaszcza starsi, zbulwersowani? Sztuczne, medialne tematy? Nie. To nasz, białołęcki Tarchomin. Margines społeczny? Nie. Cały sęk w tym, że ci chłopcy to inteligentni i bystrzy młodzi ludzie. Potrafią się zachować – na zakończenie rozmowy każdy pocałował nawet dziennikarkę w rękę. Wulgaryzmy to jedynie poza…

A jednak biją bez opamiętania i bez powodu tych z „Jedynek”…

Gdzie szukać winy? Kto zaniedbał – rodzina, szkoła, Kościół, cholerny kapitalizm? A może to wpływ Internetu i mediów? Pewnie wszystko po trochu.

Najłatwiej jednak rozkładać ręce. Już czas, aby ktoś zaczął próbować coś z tym robić. Po prostu przestał mówić, a rozpoczął konkretne działanie. Nasz pomysł z pewnością nie jest idealnym panaceum, które jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiąże problemy. Ale jest próbą, zbliżeniem, szansą… Jaki to pomysł?

Tekst ten dedykujemy radnym dzielnicy i burmistrzowi i polecamy pamięci, gdy po raz kolejny będą decydować o przeznaczeniu 100 000 zł na mało komu przydatny, propagandowy „Czas Białołęki”. Za takie pieniądze można by na rok wynająć pomieszczenie i zorganizować atrakcyjne popołudniowe zajęcia dla dzieciaków. Tych z Erazma, tych z Jedynek i z innych części Białołęki. Albo zaprosić na Białołękę pedagogów ulicy. Podobna inicjatywa na Pradze Północ przynosi znakomite rezultaty.

Patologie pewnie i tak pozostaną. Ale już tylko na marginesie. To jest właśnie prawdziwy Czas (i wyzwanie) Białołęki! Redakcja

Dodane przez J.W.P
14:43 12.02.2009
kurwa oszustwo i frajerstwo ,Jedynki nigdy nie dostały od elite wpierdol , a tym bardziej od brudna .I nie piscie pimaki o takich akcjach bo niewiecie jak było pod kosciołem
Dodane przez

redaktor

15:12 12.02.2009
Ciekawi jesteśmy Waszej wersji wydarzeń. Jeśli chcecie opowiedzieć jak to wygląda z Waszego punktu - widzenia, skontaktujcie się z nami. np. mailowo: aveciarz@gmail.pl. Też dowiedzielibyśmy się, co się dzieje na \"Jedynkach\".
Dodane przez J.W.P
15:39 12.02.2009
hahah Nie jestem pismakiem zeby wam mówić co i jak jebcie sie bo tylko chajs sciągacie z tego frajery i sie niewpierdalajcie w w atmostfere jedynek . Bo nie wiecie co sie dzieje na jedynkach
Dodane przez JeDyNkI
15:44 12.02.2009
Dobre chłopaki reprezentują J.P ..... To kłamstwa co tam jest napisane !!!!!!!!!!!
Dodane przez 1+N
15:50 12.02.2009
Nikt z NOWODWOROW niedostal od erazma jezeli juz to jakis pedal ale ich wszyscy napierdalaja to sie nie liczy NOWODWORY Zawsze z JEDYNKAMI DO KONCA.
Dodane przez 1+N
15:56 12.02.2009
jebac pedalow i frajerow.
Dodane przez J.P
16:12 12.02.2009
Jedynki tylko to sie dlamnie liczy , same ziomki i mordy moje
Dodane przez

redakcja

16:20 12.02.2009
rozumiem emocje, ale warto pamiętać, że głos nieobecnych się nie liczy. Jeżeli twierdzicie, że napisaliśmy coś nie tak, spotkajcie się, opowiedzcie, chętnie o tym napiszemy. Jak na razie nic konkretnego nie powiedzieliście.A nasze artykuly to nie jest robienie pieniędzy.Pismo działa społecznie - wszyscy piszą teksty na zasadzie wolontariatu. Zależy nam, żeby na Białej coś się działo, żeby dzielnica byla aktywna...
Dodane przez HWDP
16:31 12.02.2009
ty redakcja piszecie jedno wielkie chujstwo po pierwsze to brodno dostalo w pizde a jak ten lamus przylazl na osiedle to przepraszal wszystkich i obsrany byl jak smiec
Dodane przez

redakcja

17:02 12.02.2009
my jednak mamy inne informacje. i świadków... coś kręcicie.
Dodane przez erazma
17:05 12.02.2009
Chlopaki z jedynek kurwa te szmaty z redakcji napisały kurwa bajke a tak nie jest powiedzielismy tylko o swojej elicie a to kurwa 100 razy zmienione
Dodane przez elita
17:06 12.02.2009
Ta cala redakcja pierdoli glupoty chca zebysmy sie napierdalali chca tylko na tym sciagac hajs a nikt z nikim nie ma zamiaru sie napierdalac
Dodane przez erazmiak
17:16 12.02.2009
kurwa nie wiem, kto z erazma się wpisal ale pieprzy. to co powiedzielismy to zostalo napisane. i jest git. a jedynki klamia
Dodane przez anonim
17:20 12.02.2009
dawaj sie spotkamy i powiem co sie dzieje na tarcho ok ?
Dodane przez reku
17:21 12.02.2009
ty arazma napisz domnie na gg bombik to ja reku pogadac chciałem
Dodane przez JeDyNKI
17:27 12.02.2009
poruszyliscie ostro temat \" co dodał erazmiak \" i będzie awantura jesili to sie nie wytłumaczy
Dodane przez ...
17:31 12.02.2009
Ale Farmazon o Żal Mi Ich I To co Jest Napisane To KPINA...
Dodane przez jp
17:34 12.02.2009
jebac ta wasza cala redakcje
Dodane przez Jedynki
17:36 12.02.2009
Jebać tą waszą całą redakcje .!!!!!!!
Dodane przez Erazma
18:11 12.02.2009
cała ta wasza zajebana redakcja pierdoli głupoty chcecie z nas zrobić jakieś gangi i pokłócić dwie strony. A cały Tarchomin powinien trzymać się razem.
Dodane przez ERAZMA
18:18 12.02.2009
A ty pedale nie pisz że jedynki kłamią bo nie wiesz o co chodzi.
Dodane przez

redakcja

18:59 12.02.2009
mniej przekleństw, więcej konkretów:) Napiszcie (tylko spokojnie), co wg Was zostało tu zmienione? Artykuł został stworzony na podstawie rozmowy. Nagranie tejże konwersacji zostało parokrotnie przesłuchane, by na pewno nic nie umknęło uwadze osoby, która pisała. Jeżeli jednak coś jest nie tak to drogie \"Jedynki\" wskażcie co? Możemy napisać i Waszą wersję zdarzeń.
Dodane przez Jedynki
20:48 12.02.2009
Macie wpierdol elite za to ze kurwa jesteście pisaki, frajery i macie dojazd od wszystkich nawet od arazma starszego dlatego ze kurwa sami sobie powybijaliscie szyby w blokach i pomazaliscie klatki .I niepierdolcie takich zeczy w gazetach bo co sie dzieje na ulicy to zostaf to na ulicy
Dodane przez krzysiek
21:10 12.02.2009
\"bo co sie dzieje na ulicy to zostaf to na ulicy\" sorry, ale jeżeli jest to przemoc to niestety to już nie jest tylko sprawa ulicy...
Dodane przez CRS BRÓDNO
21:49 12.02.2009
dopierdolcie te erazma od nas bo te frajery jebaane nie wiedzą co to jest elita skurwysyny pierdolone
Dodane przez PEKINS
21:51 12.02.2009
co sie kurwy z crs wpierdalacie Jebac wasze całe jedynki bo i tak macie wpierdol ktos ma cos do erazma ten ma cos do nas lamusy
Dodane przez ERAZMA
21:52 12.02.2009
chcecie kurwy wojny to będziecie ją miec sami jestescie frajery chujozy złamane
Dodane przez Jedynki
21:53 12.02.2009
dopierdolimy wam lamusy macie grubo przejebane nikt wam nie pomoże dojebiemy waszych starszych kolegów z erazma kiciora itp frajerzy
Dodane przez Jedynki
21:59 12.02.2009
kurwy stare zapłacicie nam w chuj hajsu i jeszcze dojebiemy ten cały pekin z bródna frajerzy z erazma
Dodane przez Wyszogrodzka
22:02 12.02.2009
zrobicie krzywde erazma albo pekinowi to macie kutasy wjazd na chate wykonczymy was obiecuje
Dodane przez jedynki
22:05 12.02.2009
od jutra macie wszyscy przejebane tępic wszystkich frajerów z Erazma
Dodane przez erazma
22:07 12.02.2009
dojebiemy was skurwiele jebane JEBAC JEDYNKI
Dodane przez CRS
22:11 12.02.2009
Bombik ty chuju złanay masz grubo przejebane zajebie ci braciszka skurwielu myslisz że pekin taki mocny jest że cie ochroni przed tymi z tarchomina chuja ci momoże czasy pekinu sie zmieniły frajerze pozdrów mamusie odemnie :)
Dodane przez Żuromińska
22:13 12.02.2009
słuchaj chłopaczku takie kurwa grozby możesz se w dupe wsadzic tkniesz foresta to kurwa potne cie
Dodane przez Jedynki
22:15 12.02.2009
chuje pierdolone sprzedawczyki złamane zajebiemy całe erazma w pizdu
Dodane przez dziad
22:48 12.02.2009
Z prochu powstałem a wy z erazma proch z klamki bedziecie wpierdalac ..!! hahahha klamki macie chyba kurwa w drzwiach barany , Wołomin z JEDYNKAMI !! kurwy nie szukajcie problemow bo one was same znajdą !!!
Dodane przez TARCHO HooLIGANS
22:52 12.02.2009
Tam gdzie koncza sie reguły zaczynaja sie JEDYNKI !!! ale macie juz przejebane ... sami wpierdalacie sie w gowno z ktorego nie ma wyjscia !!!
Dodane przez konserwator
22:53 12.02.2009
..... A że dudka na Euro nie wzieli ?!?!
Dodane przez milenijna
23:16 12.02.2009
ej wy jedynki,macie wpierdol od milenijnej. nie wolno wam ty wchodzić, jasne?
Dodane przez ...
23:21 12.02.2009
A Milenijna To Dużo Może Co najwyżej Klocka Na Mrozie...
Dodane przez Tarchomin Jedynki Hooligans
09:37 13.02.2009
Hahahah Milenijna hahaha kurwy i frajery .Tarchomin Jedynki i tylko to a nie kurwa elite kurwy jakieś i pekin hahahah pekin hahahah jebac lamusów i frajerów .Jedynki na zawsze zostaną .
Dodane przez nowsklad
15:05 13.02.2009
JEDYNKI DWOJKI PIKASA VANGOGA PANCERA NOWODWORY WOLOMIN NOWA SILA WZRASTA
Dodane przez nowsklad
15:06 13.02.2009
jebac pekin i erazma
Dodane przez nowsklad
15:10 13.02.2009
NOWA SILA WZRASTA JEBAC pekin I erazma.
Dodane przez yyy
15:16 13.02.2009
stara gwardia z erazma sama rozjebie swoich malolatow i tak sie skon czy
Dodane przez PEkin Bródno
15:19 13.02.2009
jebac te wasze całe pierdolone jedynki stara was nie kocha i myslicie ze jestescie górą dostaniecie wpierdol i i zobaczycie jak to fajnie jest grysc piach
Dodane przez Jedynki
15:21 13.02.2009
jebac kiciora i jego kumpli chuj nam mogą zrobic barany jebane ryj
Dodane przez Erazma
15:23 13.02.2009
chuja widzicie chyba ktos ruszy milenijna myśliborską itd ma grubo przejebane w pizdu rozjebiemy każdego a pekin może nam pomoże frajerzy
Dodane przez Redakcja
15:24 13.02.2009
może i troche pozmienialismy wersje ale to nie powód żeby dwie strony się kłóciły czy coś

ZMIENIONE PRZEZ PRAWDZIWĄ REDAKCJĘ:
Ten post zawiera KŁAMSTWA!
Bardzo nieładnie podszywać się pod redakcję i pisać nieprawdę!
Dodane przez XX
15:50 13.02.2009
boze skonczcie napinanie przez neta bo chuj wam to da-.-
Dodane przez ...
15:55 13.02.2009
A milenijna to nic tam i tak mieszkają takie kurwy co tylko potrafią sprzedawać i wystawiać Dobrych Ludzi...
Dodane przez Redakcja!!!
22:21 13.02.2009
I po co w dodadku wy sie podszywacie skoro wszyscy wiedzą że zmienilismy pare zdan w tym wywiadzie po to by skłócic dwie strony gangu
Dodane przez

redakcja

23:07 13.02.2009
Redakcja ma zwyczaj stosowania się do zasad interpunkcji, a jej wypowiedzi są logiczne. Możecie sami ocenić kiedy wypowiada się ktoś z nas, a kiedy nie:)
Dodane przez mAfia lane
09:13 14.02.2009
tą całą redakcje zakopiemy żywcem juz nie długo ................
Dodane przez

redakcja

09:23 14.02.2009
groźby są karalne. warto o tym pamiętać. A ID komputera wiele mówi. Radzimy uważać na słowa.
Dodane przez Vatos
19:25 14.02.2009
Pani redaktor a czyja to wina , ważny jest skutek lecz ważniejsza przyczyna
Dodane przez Locos
19:27 14.02.2009
Pani redaktor sprzedaje pani temat, prosto z ulicy centralnie z podziemia, o małolatach o dzieciakach o szczeniakach o pogrążonych w nędzy Polakach
Dodane przez Erazma
08:04 15.02.2009
Wiadomo że Erazma rządzi. Czasy Jedynki minęły bezpowrotnie. Jedyne co im z ekipy zostało to upośledzony kraszan. Który biega sam w kółko za swoim ogonem. ERAZMA rządzi teraz i nie ma na to wątopliwości. A jedynki stać na to by szyby wybijać bo na ustawkę to odwagi i ekipy nie mają.
Dodane przez erazmiak
09:27 15.02.2009
Jaki jest najlepszy dowcip o Jedynkach: Dlaczego Komisariat postawiono koło jedynek?? Żeby kapusie z jedynek nie musieli za daleko biegać.
Dodane przez Tarchomin Jedynki HooLIGANS
09:47 15.02.2009
Jaki jest najlepszy dowcip o Jedynkach: Dlaczego Komisariat postawiono koło jedynek?? Żeby kapusie z jedynek nie musieli za daleko biegać. || Jaki Jest Najlepszy Kawał o Bąbiku ? Bąbik składa bąbki z rodziną na lato Jebać bąbika i tą całą ekipe gnoji (ziomów bąbika) he... i pekin tak samo
Dodane przez west bródnos
09:58 15.02.2009
ty w dupe jebany skurwysynie dojade cię prędzej czy pózniej lamusie pierdolony BRÓDNO ZAWSZE Z ERAZMA 4ever <3Milenijna.Myśliborska.Pancera.Aluzyjna.Kaminskiego.Pekin Bródno<3 jebac JEDYNKI W DUPE JEBANE
Dodane przez Los Vatos Locos z ERAZMA
09:59 15.02.2009
pierdolic całe te wasze jedynki kocham Erazma i Bródno ziomale !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez vatos
10:09 15.02.2009
CAły Tarchomin za Bombikiem tylko on rozumie małolatów BOMBIK RULES RESPEKT DLA NIEGO
Dodane przez Tarchomin Jedynki HooLIGANS
10:10 15.02.2009
JeBać Was !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez Erazma
12:17 15.02.2009
Bo jedynki to jedna wielka pedalska rodzina, każdy tam każdego w dupę zapina
Dodane przez ERAZMA JEBIE BOMBIKA
14:34 15.02.2009
WSZYSTKO NAPISANE W TYM ARTYKULE TO KOMPLETNE ŚCIEMY !! TAK SIĘ SKŁADA ŻE JESTEM Z ERAZMA I ERAZMA NIGDY NIE MIAŁO WOJNY Z JEDYNKAMI PRZYKŁADEM SĄ CHOCIAŻBY LICZNE MELANŻE SPĘDZONE WE WSPÓLNYM GRONIE ERAZMA&JEDYNKI (CHOCIAŻBY OSTATNIO NA 18 KOLEGI W JEDNYM Z LOKALI NA TARCHOMINIE WSPÓLNY MELANŻ JEDYNEK I ERAZMA ) !!JAK DLA MNIE TO WSZYSTKO JEST SMIESZNE CO TEN CAŁY BOMBIK WYGADUJE !!! JESTEŚ GANGSTEREM I CO SPOWIADASZ SIE DO GAZETKI KOSCIELNEJ ? SMIESZNY JESTES CHLOPAKU !! CHCIAŁEŚ WOJNY ?? BĘDZIESZ JĄ MIAŁ I RACZEJ NIE BĘDZIE TO WOJNA POPROSTU ERAZMA ZBIERZE SIĘ Z JEDYNKAMI I ZOSTANIECIE PRZEKOPANI ZA SWOJE KŁAMSTWA I ZA WYRABIANIE TAKIEJ OPINI ERAZMA !! NIKT Z ERAZMA NIE DOSTAŁ OD NIKOGO Z JEDYNEK I NA ODWRÓT !!! ERAZMA I JEDYNKI ZAWSZE RAZEM !! A TERAZ TE WASZE SMIESZNE los vatos locos JEST POSZUKIWANE PRZEZ CAŁE NASZE OSIEDLE !!! TO BEDZIE WASZ KONIEC !! CHCIELSCIE BYC SLAWNI DLATEGO NAOPOWIADALISCIE FARMAZONOW ?? HAHAHAHAHAHAA ERAZMA ELITA TO NIE JAKIŚ BOMBIK I INNE MAŁOLATY Z GIMNAZJUM !! TYLKO MY ERAZMIACY KTÓRZY BYLI TUTAJ OD ZAWSZE !!!!! BOMBIK ZOSTANIESZ RAZ NA ZAWSZE WYJEBANY Z ERAZMA
Dodane przez ERAZMA Z ZAKROCZYMIA
14:44 15.02.2009
BOBMIK TY FRAJERZE NIE MASZ PRAWA MÓWIĆ ŻE JESTEŚ Z ERAZMA !! MIESZKAM TUTAJ OD PONAD 15 LAT !!! NIGDY CIEBIE TUTAJ NIE WIDZIAŁEM NA NASZYCH MIEJSCÓWKACH !! TAKA JEST PRAWDA ŻE PRAWDZIWA ELITA TO OSOBY ZWIĄZANE Z ERAZMA OD ZAWSZE,NIE JAKIŚ BOMBIK CZY INNE FRAJERY KTÓRZY DADZĄ SIĘ FOTOGRAFOWAĆ I KŁAMAĆ!!! ŻEBY TYLKO BYĆ W GAZECIE A POTEM TE GAZETY ROZDAWAĆ W GIMNAZJUM !!! ŻAL PO PROSTU ŻAL !! NIE WIEM CO CHCIELIŚCIE OSIĄGNĄĆ TYM WYWIADEM FAKTY SĄ NASTĘPUJĄCE : 1.PRZEZ CIEBIE BOMBIK PSY KRĘCĄ SIĘ TERAZ PO ERAZMA 2.POLUJE NA CIEBIE OKOŁO 100 OSÓB W WIEKU 17 I WIĘCEJ KTÓRZY CHCĄ CI SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ ZA WYGADYWANIE BZDUR DO GAZETY. 3.NIGDY NIE BYŁEŚ I NIE BĘDZIESZ Z ERAZMA I NIE MASZ PRAWA !!SŁYSZYSZ ?? NIE MASZ PRAWA MÓWIĆ ŻE JESTEŚ Z ERAZMA A TYM BARDZIEJ Z ELITY ,OD ELITY Z ERAZMA TO TERAZ DOSTANIESZ WPIER... 4.DO REDAKCJI !! KATOLICKIE PISMO POWINNO SIĘ WSTYDZIĆ!!POWINNIŚCIE W NASTĘPNYM NUMERZE UMIEŚCIĆ SPROSTOWANIE I PRZEPROSIĆ ZA GŁUPOTY KTÓRE NAPISALIŚCIE !! TAKA PRAWDA ŻE NAROBILIŚCIE OSTREGO PRZYPAŁU PRZEZ KTÓRY SMIEJE SIĘ TERAZ Z NAS CAŁA WARSZAWA !! PRZEZ JAKIEGOŚ DZIECIAKA BOMBIKA KTÓRY NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z ERAZMA ZAKROCZYMIA !!! NIGDY NIE BYŁO I NIE BĘDZIE WOJNY Z JEDYNKAMI !! ERAZMA I JEDYNKI ZAWSZE RAZEM !! SPOTKASZ BOMBIKA LEJ GO !!!!!
Dodane przez Andrzej
14:50 15.02.2009
Wracajac wczoraj od mojej babci z mokotowa przejezdzalam kolo pigalaka i gdy tak przejezdzalem zobaczeylem znajoma postac przyjrzalem sie i wsrod wielu kurew zobaczeylem kogo? Tak dobrze myslicie to babik z tabliczka przewieszona na szyji; Ruchajcie mnie oralnie i analnie zbieram na nowych kolegow.
Dodane przez Erazma
15:49 15.02.2009
Jedynie Bombik ma odwagę powiedzieć jaka jest prawda a reszta sra ze strachu. To on jest niekwestionowanym królem Erazma.
Dodane przez Erazma
17:59 15.02.2009
\"WSZYSTKO NAPISANE W TYM ARTYKULE TO KOMPLETNE ŚCIEMY !! TAK SIĘ SKŁADA ŻE JESTEM Z ERAZMA I ERAZMA NIGDY NIE MIAŁO WOJNY Z JEDYNKAMI PRZYKŁADEM SĄ CHOCIAŻBY LICZNE MELANŻE SPĘDZONE WE WSPÓLNYM GRONIE ERAZMA&JEDYNKI (CHOCIAŻBY OSTATNIO NA 18 KOLEGI W JEDNYM Z LOKALI NA TARCHOMINIE WSPÓLNY MELANŻ JEDYNEK I ERAZMA ) !!JAK DLA MNIE TO WSZYSTKO JEST SMIESZNE CO TEN CAŁY BOMBIK WYGADUJE !!! JESTEŚ GANGSTEREM I CO SPOWIADASZ SIE DO GAZETKI KOSCIELNEJ ? SMIESZNY JESTES CHLOPAKU !! CHCIAŁEŚ WOJNY ?? BĘDZIESZ JĄ MIAŁ I RACZEJ NIE BĘDZIE TO WOJNA POPROSTU ERAZMA ZBIERZE SIĘ Z JEDYNKAMI I ZOSTANIECIE PRZEKOPANI ZA SWOJE KŁAMSTWA I ZA WYRABIANIE TAKIEJ OPINI ERAZMA !! NIKT Z ERAZMA NIE DOSTAŁ OD NIKOGO Z JEDYNEK I NA ODWRÓT !!! ERAZMA I JEDYNKI ZAWSZE RAZEM !! A TERAZ TE WASZE SMIESZNE los vatos locos JEST POSZUKIWANE PRZEZ CAŁE NASZE OSIEDLE !!! TO BEDZIE WASZ KONIEC !! CHCIELSCIE BYC SLAWNI DLATEGO NAOPOWIADALISCIE FARMAZONOW ?? HAHAHAHAHAHAA ERAZMA ELITA TO NIE JAKIŚ BOMBIK I INNE MAŁOLATY Z GIMNAZJUM !! TYLKO MY ERAZMIACY KTÓRZY BYLI TUTAJ OD ZAWSZE !!!!! BOMBIK ZOSTANIESZ RAZ NA ZAWSZE WYJEBANY Z ERAZMA\"----popieram
Dodane przez Erazma
18:25 15.02.2009
Ha Ha. Widać kto wymięka. Nie pisz tyle bo i tak nic nie wskórasz konflikt jest i będzie aż do grobu JEDYNEK.
Dodane przez

Redakcja

18:39 15.02.2009
Małe sprostowanie: Nie jesteśmy \"gazetką koscielną\" ani \"katolicką\". Ave to starorzymskie pozdrowienie - witaj. Natomiast co do \"prawdziwości\" lub nie tekstu - jedynym rozwiązaniem problemu, który wg uzyskanych przez nas informacji istnieje, a wg osób wpisującvych sie na stornie nie ma - jest przedstawienie Waszej wersji w gazecie. Chętnie to zrobimy. A obecność patroli policji na ulicach (zwłaszcza wieczorami) to dobry znak - dla bezpieczeństwa mieszkańców. /Nie mylić ze stanem wojennym/.
Dodane przez Bródnos
21:09 15.02.2009
wy w dupe jebane jedynki spierdalaliscie jak chujozy jak karolcia i jego kumpel dostał wpierdol następnym razem przyjedzie nas 15stu wy lamusy jebane cały tarchomin wpierdol dostanie bo taka jest zasada
Dodane przez Pekin
21:10 15.02.2009
następnym razem chuje złamane wpierdolimy się tam w 20stu i rozjebiemy ten wasz cały tarchomin w dupe jebany a jak tkniecie foresta to was pozabijam
Dodane przez ERAZMIAK
21:17 15.02.2009
Bombik to jedyny który dużo razy pomógł nam z jedynkami i kurwa jego zajebana mac tkniecie go to macie w pizde przez wasze całe jedynki i erazma (strasi) mamy przejebane od bródna i od pragi lamusy zajebane w ryj przez was najebali mojego kolege z erazma panowie z bródna a gdyby nie wy to bródno by sie nie wpierdalało a bombik chciał żeby bródno razem z tarchominem trzymało i teraz jest przejebane
Dodane przez Erazma z Zakroczymia
21:57 15.02.2009
frajer jesteś nie erazmiak jebać bombika jebanego obsrańca który pierdolił farmazony do gazetki kościelnej żal hahahahha
Dodane przez Jedynki
22:41 15.02.2009
Niech lepiej ten caly pet babik pochwali sie jak dzis trzasl sie ze strachu przed wlasnymi dzwiami i rozpierdalal sie na wlasnych kolezkow. Tak sie wiozl a prawie w gacie sie zesral. POCHWAL SIE KURWO
Dodane przez JEDYNKI
23:28 15.02.2009
jebac cie babik ty kurwo jebana zesrana dziwko dojedziemy cie jeszcze T:P
Dodane przez KAROL
10:01 16.02.2009
kocham was misie lubie jak mi wsadza ktos
Dodane przez HHAAHAHAHA
10:23 16.02.2009
bombik sie zesrał posprzedawał wszystkich !!!
Dodane przez 99
16:29 16.02.2009
hehehhe ile wy macie lat:) to jest kurwa załosne:) gangi kurwa:) hahahah parodia,a najlepsze jest to ze ten matoł ma 3 klamki:) hahahahahah kurwa padłem jak to przeczytałem:)
Dodane przez kurwy=brodno
18:24 16.02.2009
brodno co? ty kurwo
Dodane przez Tarcho Wpierdol
18:48 16.02.2009
bombik ty kurwo i wy kurwy vatos locos macie juz kurwa przejebane za akcje z niedzieli kurwy nie wiecie z kim zadarliscie i co te brudno kurwy przyjechaly i dostali wpierdol zapraszamy ponownie a wy kurwy sie nie wyplacicie, bedziecie cwele robic lache na erazma a tak ogolnie to macie lipe na calym tarchominie huj wam w dupe TARCHOTERROR
Dodane przez TRCHWPRD
18:51 16.02.2009
bombik ty kurwo dziwko frajerze bez szkoły ,poczekaj az cie spotkam i cie przekopie
Dodane przez jebać bródno i bombika
18:55 16.02.2009
jebać to brudno wpadajcie na Tarchomin obskoczycie równo beje jebane będziecie dojechane
Dodane przez PRAWDZIWE JEDYNKI
19:19 16.02.2009
\\\"WSZYSTKO NAPISANE W TYM ARTYKULE TO KOMPLETNE ŚCIEMY !! TAK SIĘ SKŁADA ŻE JESTEM Z ERAZMA I ERAZMA NIGDY NIE MIAŁO WOJNY Z JEDYNKAMI PRZYKŁADEM SĄ CHOCIAŻBY LICZNE MELANŻE SPĘDZONE WE WSPÓLNYM GRONIE ERAZMA&JEDYNKI (CHOCIAŻBY OSTATNIO NA 18 KOLEGI W JEDNYM Z LOKALI NA TARCHOMINIE WSPÓLNY MELANŻ JEDYNEK I ERAZMA ) !!JAK DLA MNIE TO WSZYSTKO JEST SMIESZNE CO TEN CAŁY BOMBIK WYGADUJE !!! JESTEŚ GANGSTEREM I CO SPOWIADASZ SIE DO GAZETKI KOSCIELNEJ ? SMIESZNY JESTES CHLOPAKU !! CHCIAŁEŚ WOJNY ?? BĘDZIESZ JĄ MIAŁ I RACZEJ NIE BĘDZIE TO WOJNA POPROSTU ERAZMA ZBIERZE SIĘ Z JEDYNKAMI I ZOSTANIECIE PRZEKOPANI ZA SWOJE KŁAMSTWA I ZA WYRABIANIE TAKIEJ OPINI ERAZMA !! NIKT Z ERAZMA NIE DOSTAŁ OD NIKOGO Z JEDYNEK I NA ODWRÓT !!! ERAZMA I JEDYNKI ZAWSZE RAZEM !! A TERAZ TE WASZE SMIESZNE los vatos locos JEST POSZUKIWANE PRZEZ CAŁE NASZE OSIEDLE !!! TO BEDZIE WASZ KONIEC !! CHCIELSCIE BYC SLAWNI DLATEGO NAOPOWIADALISCIE FARMAZONOW ?? HAHAHAHAHAHAA ERAZMA ELITA TO NIE JAKIŚ BOMBIK I INNE MAŁOLATY Z GIMNAZJUM !! TYLKO MY ERAZMIACY KTÓRZY BYLI TUTAJ OD ZAWSZE !!!!! BOMBIK ZOSTANIESZ RAZ NA ZAWSZE WYJEBANY Z ERAZMA\\\" CHCE DODAC ZE PRAWIE WSZYSCY CO TU SIE PODAJA ZE SA Z JEDYNEK TAK NAPRAWDE SA JAKIMIS KURWAMI CO PODJUDZAJA CALA SYTUACJE ... INTERNETOWI NAPINACZE ... gNOJE KTORZY JESZCZE GIMNAZJUM NIE SKONCZYLI NAOGLADALI SIE KRYMINALOW I POPIERDOLIŁO SIE W GLOWACH... PISZA ZE SA Z ERAZMA A TERAZ SA SAMI WIEZNIAMI NA WLASNYM OSIEDLU
Dodane przez pRAWDZIWE JEDYNKI
19:23 16.02.2009
ZAPRASZAMY PONOWNIE TYM RAZEM SIE USTAWCIE A WYSKAKUJECIE W 10 NA 2 , SZYBCIUTKO ZOSTANIECIE ROZJEBANI GNOJE ... DO KSIAZEK A NIE GANGSTERKI SIE ZACHCIALO ... vatos locos BUAHAHAH
Dodane przez ERAZMA Jebie Vatos Locos w sracze !!!
19:24 16.02.2009
Bombik powiem tyle nawzyles sobie piwa na wlasnym osiedlu !!! Jebany w dupe lamusie zostaniesz dojechany za te farmazony ze w zyciu zatwardzenia CWELU nie dostaniesz !!! z pałami w chlopakow z erazma wjerzdzacie ? teraz my wjedziemy palami w Twoja srake hahaha ostara muke mieliscie co ? role diametralnie sie odwrocily ! spierdalalaliscie wszyscy po koleji nie baczac na to czy zostal ktos od was i dostaje po pizdzie ... tak sie KURWY trzymacie razem hahahha ŻALLLLLL pochwal sie kolegom ja sie zesrales i posprzedawales swoich zolnierzykow ! sie kurwo za wujkiem kitrales balasie jebany ! LOs Vatol Locos macie lipe macie przejebane ! a co do redakcji ... bedziecie lizac nam korale ;) JEDYNKI + ERAZMA = CAŁOŚĆ na zawsze razem jestesmy z Wami MORDY :)
Dodane przez Erazma ;]
19:32 16.02.2009
Co to Kurwa wogóle za smieszna akcja jest... Gnoje Sie W gansterów chcą Bawic? Najebaliscie takiej lipy sobie ze ja Pierdole... Co ty Kurwa Pierdolisz Ze Z Erazma JEstes,A Swoich Kurwa Zolnierzyków Nasyłasz Na Chłopaków Z Erazma,Co zachowuja sie pizdy i od tyłu z pałami w 10 leca na 3? Tylko cos im kurwa nie wyszlo? Na Muke Sie Wjebali? hahaha Ty Kurwo Zajebana,masz taka Lipe Teraz Ze JA Pierdole..I nie Pierdolcie Tu o Zadnej Wojnie Miedyz Jedynkami A Erazma Bo od Zawsze Erazma i JEdynki Jedna Ekipa... Nie Jeden Melanz Razem. Pozdro Mordy ;)
Dodane przez Tarcho Wpierdol
20:34 16.02.2009
kurwy tu kiciory macie juz pojechane dawajcie ustawke robimy pedały czekam na was a ty kurwo bombik bedziesz robil lache umyj zeby bo moj kon lubi czysta stajnie i podasz mi numer do tej kurwy co z pała latał po osiedlu
Dodane przez ERAZMA HARDCORE
21:30 16.02.2009
hahaha zapraszamy jeszcze raz bródno na ERAZMA !! POKAŻEMY WAM CO TO ZNACZY TARCHOTERROR !!! A CIEBIE BOMBIK KURWO ZNISZCZYMY HEHEH CWELU JEBANY NIE MASZ ŻYCIA NA TYM OSIEDLU JEDYNKI ERAZMA NA ZAWSZE RAZEM JEBIE BRÓDNO I BOMBIKA W SRAKE
Dodane przez ....
21:36 16.02.2009
od huja tutaj farmazonów ale kto jest naprawde z Erazma i naprawde z Jedynek wie że nie ma nawet mowy o jakiejś wojnie !! przekonacie sie o tym juz niedlugo jak ERAZMA RAZEM Z JEDYNKAMI DOJEDZIE CAŁE BRÓDNO !!!!
Dodane przez Erazma
21:47 16.02.2009
Te pierdolone brodno to sie kurwa nadaje...wez bombik spierdalaj z tym jebanym brodnem bo to sa lamusy pierdolone
Dodane przez JEDYNKI
22:17 16.02.2009
dojebac erazma
Dodane przez Erazma
06:15 17.02.2009
Bo wszyscy doskonale wiedzą że całe Jedynki to potomstwo Tudy i Kloszarda. Nic dodać nic ująć. Nie boimy się spedalonych Jedynek wszyscy ich ruchają równo aż im z dupy leci gówno.
Dodane przez dobra rada
12:12 17.02.2009
Chlopcy kochani z Tarchomina !!!!! jezeli nie chcecie sobie narobic klopotow to nie piszcie na tym forum tylko zalatwiajcie to miedzy soba po co maja inni wiedziec co sie dzieje badz co sie bedzie dzialo to nie w ich interesie a sprawe sie zalatwi po cichu :) pozdrawiam :) Ps: Redakcjo AVE hehehehe prosimy o napisanie sprostowania badz ujawnienie tasmy prawdy hehehe bo jakos mi sie do konca niechce wierzyc ze nie dodaliscie nic od siebie .... i jeszcze jedno hehhhh od kiedy sa u nas gangi hehehehe pierwsze slysze to jest bardzo mila grzeczna i spokojna dzielnica :*
Dodane przez

Redakcja

13:16 17.02.2009
Od siebie dodaliśmy komentarz redakcji.
Dodane przez prawdziwa elita
14:09 17.02.2009
bombik bedziesz dojechany TARCHOTERROR kurwo, rozjebiemy ci banie jebany gówniarzu nie bedziesz kurwa sie rzadzil u nas na erazma i wpadal z jakas ekipa frajerow jak brat kurwo bo mu chyba za mocno przyjebalem hehe ty jestes nastepny tylko dla CIEBIE TAK DOBRZE TO SIE NIE SKONCZY , bedziesz kurwo ciągnoł lache wszystkim z erazma i jedynkach za te farmazony co pierdolisz a ta reszta tych kurw od ciebie bedzie ruchana w dupe ,tacy kurwa jestescie mocni ze wpadacie w 6 na 3 malolatow z palami to dawajcie sie ustawimy na ekipy i zobaczymy kto ma racje, ps niech sie jakas kurwa do mnie zgłosi po swoja palke bo zgubil jak dostal w morde lamus jebany ,kurwo wsadze ci ta pale w dupe jebany pecie, bedziecie dojechani PRAWDZIWA ERAZMA ELITA
Dodane przez do redakcji
14:51 17.02.2009
Ten wasz cały artykuł jest bardzo zabawny, opieracie sie na bujnej wyobrazni jakis dzieciakow z gimnazjum. Które nie maja nic wspolnego z zyciem na osiedlach,zapewne po 20 siedzą w domu i kołdrę grzeją. A wy mowicie o jakis gangach !? Wstyd zeby jakas wykształcona osoba lekka ręką wypisywała kazda bzdure, ktorą na sline naniesie dzieciakom. Ta cała gazeta to szmatławiec szukajacy taniej sensacji mijajacej sie z prawda. Tylko zamiaszania narobiliscie...
Dodane przez SIWY z Bródna i Bombik
15:08 17.02.2009
No to kurwo frajerze ustaw sie zemną sam na sam i daj mi termin kiedy chcesz tą ustawke bo mi to o\\bojętne chujojebco jebany bródno wam dojebie i juz jak chcesz tą ustawke to zadzwon pedale na ten nr 506 481 539 albo 726 228 886 i pierdol bobra frajerze USTAWKA MA BYC FRAJERZE JEBANY PRZEZ BAMBO
Dodane przez JBC TArcho
15:19 17.02.2009
BRÓDNO PRAGA TARGÓWEK frajerzy z tarchomina!!!!!
Dodane przez TARCHOTERROR
16:00 17.02.2009
bombik pierdol się pierdol z bródnowską ekipą !!!! TARCHOMIN CIĘ dojedzie równo będziesz miał obitą mordę równo,tak cie dojadę w twoją dupę że poczujesz jak ci kutas w dupie chlupie!! jebać to całe bródno bo to są frajerzy jebani którzy wpadają w 6 na osiedle i napierdalają małolatów .. To jest żal !! Lecz zle trafiliście i obskoczyliście !!!! HAHAAHAHAHAHAHAHA frajerzy z bródna od bombika zostali przekopani przez prawdziwą ELITĘ Z ERAZMA !!!! JEBAĆ LESZCZY Z LAMUSAMI Z BRÓDNA SIĘ NIE PIEŚCIĆ !! TARCHOTERROR DOJEDZIE CAŁĘ FRAJERSKIE BRÓDNO !!!
Dodane przez :D :D :D :D :D
16:13 17.02.2009
http://img253.imageshack.us/my.php?image=bombikfrajervj3.jpg ZOBACZCIE TO WSZYSCY HAHAHAHAHA bombik ty frajerze !!
Dodane przez 1dynki
16:36 17.02.2009
http://img253.imageshack.us/my.php?image=bombikfrajervj3.jpg HA HA HA dobre :) wejdzie na ten link :P pokazcie go wszystkim bombik musi zostać dojechany :)
Dodane przez 1dynki
17:43 17.02.2009
\"SIWY z Bródna i jego kochanek Bombik\" Tak powinieneś się frajerze podpisywać.
Dodane przez dobra rada :)
18:38 17.02.2009
Ten wasz cały artykuł jest bardzo zabawny, opieracie sie na bujnej wyobrazni jakis dzieciakow z gimnazjum. Które nie maja nic wspolnego z zyciem na osiedlach,zapewne po 20 siedzą w domu i kołdrę grzeją. A wy mowicie o jakis gangach !? Wstyd zeby jakas wykształcona osoba lekka ręką wypisywała kazda bzdure, ktorą na sline naniesie dzieciakom. Ta cała gazeta to szmatławiec szukajacy taniej sensacji mijajacej sie z prawda. Tylko zamiaszania narobiliscie... zgadzam sie z tym :)
Dodane przez hahahaha
19:40 17.02.2009
link najs:D 10/10
Dodane przez hahahaha
19:41 17.02.2009
link najs:D 10/10
Dodane przez Emoka
22:42 17.02.2009
Emoka Bielany Jelonki Wola Bemowo Żoliborz Urysynów Gocław Grochów i jedynki zawsze razem:P
Dodane przez Tarcho ;)
22:50 17.02.2009
Nie mogę tego czytac los vacos kurwa gównos, jakieś małe dzieci z glutami do pasa wygaduja głupoty i chuj niech wygaduja, ale niech nie podpisuja się jako erazma, bo to obraza dla prawdziwych chłopców z Erazma!! a te gnoje nic tu nie znacza, zreszta co tu duzo mowic ten kto tu mieszka dobrze wie jak jest! A ta gazetka.... tego juz nawet nie bede komentowac... co chcieliscie tym osiagnac?
Dodane przez TARCHOMIN
10:05 18.02.2009
Bez kitu !!! jebać tych lamusów co wypisują tylko głupoty żeby nas skłócić !!! Takich leszczy na ERAZMA nie potrzeba !!! Nie było tu żadnego los vatos i nigdy nie będzie !!!! Są normalne chłopaki z pod klatówki którzy wrazie co napierdolą wszystkim jebanym leszczom typu bombik i te leszcze z bródna !! TARCHOMIN = ERAZMA + JEDYNKI ZAWSZE RAZEM
Dodane przez czytelnik
12:44 18.02.2009
Sorcia że będzie bez k i ch. Nie wiem jak było z tym tekstem redakcji, czy zmyślają czy nie,ale jak na razie wasze wpisy potwierdzają, że coś jest na rzeczy. Nie ważne czy chodzi o Erazma i Jedynki czy odwrotnie, ale problem społeczny, ktory Aveciarz postawił ISTNIEJE. I to jest najsmutniejsze chłopaki.
Dodane przez Bródnos
14:04 18.02.2009
dopierdolimy wammleszcze pierdolone z tarchomina trzebabyło sie nie wpierdalac jak się bilismy chujwam w dupe jebane gównozjady z erazma i jedynek BRÓDNO PRAGA TARGÓWEK ŻOLIBORZ!!!!!!!!!!!
Dodane przez TARCHOMIN PRAGA TARGÓWEK
15:05 18.02.2009
HAHAHAHAHA bródno może zrobić laske !!!!!! A Praga Targówek i Żoliborz ładnie dojebałeś hahaha bo oni staną za nami !! TARCHOMIN PRAGA TARGÓWEK
Dodane przez wawer
15:18 18.02.2009
wawer z erazmiakami!
Dodane przez Bródno
15:58 18.02.2009
Praga Warszawa Targówek potem Bródno moje dzielnice bez których życ mi trudno JEDNA TRIADA BRÓDNO PRAGA TARGÓWEK JEBAC TARCHOMIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez LEGIA
16:01 18.02.2009
moim kurwa zdaniem nie ważne czy bródno czy tarchomin te dzielnice powinny trzymac sie razem ze względu na miłość do jednego klubu wieśniaki z tarchomina !!!!!!!!!!!!!!!!!!! po co sie wpierdalacie jezeli i tak wiecie że Bródno trzyma z Pragą i Targówkiem i Żoliborzem gdybyscie nie rozpoczynali całej tej awantury bo mysmy się z wami zjednoczyli a nie napierdlali ;)
Dodane przez KICIORY ZE SZMULEK
16:03 18.02.2009
jebac ten wasz cały pierdolony tarchomin frajery jebane w dupe ruchane prawdziwe kiciory są tu na PRADZE PN
Dodane przez BRÓDNO I PRAGA PN
16:07 18.02.2009
dojedziemy cały tarchomin i nie zasłaniac sie nami frajerzy z tarchomina bo i tak sercem i dumą jestesmy za BRÓDNEM i LEGIĄ
Dodane przez WYSOCKIEGO
16:08 18.02.2009
właśnie widac lamusy kto jest z nami kurwa jego mac kurwy stare z tarchomina będziemy was ruchac w dupe i wpierdolimy się tam w 20 suki jebane!!!!
Dodane przez TARGÓWEK I PRAGA
16:09 18.02.2009
jebac całe jedynki i erazma pokolei ryc ich w dupe czarną !!!!!!!
Dodane przez Żoliborz i Bródno
16:11 18.02.2009
jabac cały tarchomin łajzy pierdolone w bambo kiciory kurwa prawdziwych kiciorów znam na SZMULKACH frajerzy to kiedy ustawka?
Dodane przez Żurominska 15str
16:14 18.02.2009
cała ulica za FORESTEM następnym razem będziemy do was strzelac skurwysyny jebane w dupe macie farrta bo następnym razem nie będzie tak miło :)
Dodane przez ERAZMA
16:15 18.02.2009
kurwy w dupe jebane z pragi chuj wam w dupe kasztany jebane pies policjant was jebał JEBAC BRÓDNO PRAGE I TARGÓWEK same szmaty
Dodane przez Jedynki
16:15 18.02.2009
JEBAC ERAZMA
Dodane przez JEdynki prawdziwe
16:16 18.02.2009
kurwy jebane w dupe ruchane dojedziemy całe bródno prage i żoliborz chuj wam w dupe nygusy
Dodane przez PRAWDZIWE Bródno
16:17 18.02.2009
JEBAC TARCHOMIN !!!!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez PRAGA PN prawdziwa
16:18 18.02.2009
niektórzy z was są naprawde pojebani i tak wiadomo że Bródno i Targówek oraz Żoliborz od Zawsze są ze sobą jedynie co nmoge powiedziec to chuj wszystkim wiesniakom z tarchomina :) : )
Dodane przez BRÓDNO
16:22 18.02.2009
tak tak warjaty on mieszka na erazma 19 pierwsze piętro dzwi po prawej !!!!!!!
Dodane przez Di
16:44 18.02.2009
Ale z was napinacze internetowi pewnie was też nikt nie zna jak tego bobika czy jakoś tak banda 15 - latków hehe dawajcie na osiedle do nas na erazma i zapraszamy króla erazma bobika he zal.pl
Dodane przez tarcho terrro
17:05 18.02.2009
ty kurwo jak sie dowiem kto podał moj adres to ci leb rozpierdole a napewno to nikt z brodna bo nie znaja mojego adresu to jakas kurwa z tarchomina a jak sie dowiem kto ,to go kurwa przekopie jak psa i byle kurwa małolat ktory ma 17 czy kurwa 15 lat nie bedzie mieszal na osiedlach a tych kurwa lamusów z los watos lokos co maja po 17 lat i namieszali na całym tarchominie to niech sie lepiej pilnója bo kazdy jest na nich ciety pozdrawiam elo
Dodane przez tarcho terror
17:27 18.02.2009
a tak wogóle to niech sobie nie mysli ktoś ze to jest adres do bombika tylko to jest adres do kiciora ktory chce dorwac ta kurwe co powiedział ten adresa a ta kurwa bombik mieszka na erazma 14 numer 89 wjezdzajcie panowie jak chcecie jebac los watos lokos pozdro
Dodane przez tarcho terror
17:40 18.02.2009
bombik lepiej wyprowadzaj sie dzisiaj ja tylko ci doradzam bo juz masz lipe guwniazu jebany bo ja to znam prawie wszystkich na tym tarchominie a ty kurwo nikogo i jeszcze tak mieszasz u nas ile ty kurwo tu mieszkasz 2 lata szczylu ja 20lat wiec o czym tu kurwa gadamy
Dodane przez czytelnik
18:49 18.02.2009
Składa sie na to że wszystko dzieje sie przez cała ta redakcje AVE,Ktora tworząc taki artykuł,chciała zdobyc sławe swoja Gazetką Kościelna, Piszac Całkowitą nie prawde,opierajać sie na wyobrazni nastolatka mającego 14 lat.. Jak mozna Wogole sporzadzic taki artykuł z przesluchania dziecka dosłownie? Własnie przez to Gazetke zaczyna Robic sie Naprawde Ostro,Bo dopóki ten artykul sie nie ukazał Wszystko bylo w Jak Najlepszym porządku,Zadnych wojen ani tym bardziej gangów hahaha Nigdy tu nie Było a co dopiero Mowić O wojnie miedzy erazma A Jedynkami Ktorzy od Zawsze Zyli tutaj Wzgodzie Jak Caly tarchomin... Co mozna zreszta Stwierdzic Po Ostatnio Dodanych Komentarzach ze zadnych Wojen Tu Nie Było.. A PRzez jakies Tępe Strzaly Z Redakcij Tego Śmietnika Wycjodzi na To Zaczynaja Powstawac Wojny miedzy dzielnicami... Wszystko mozna Zawdzieczyc Tylko i Wyłacznie Calej tej Redackcij,Ktora Wypisuje Brednie,Sluchajac Wyobrazni Dziecka,Chcac Zdobyc Jakichkolwiek Czytelników,Bo jak Do Tej pory cale te czasopisam Słuzyly Ludziom Przewaznie do Wycierania Podłogi...
Dodane przez czytelnik
19:11 18.02.2009
gghbgvnhgngv
Dodane przez ZTS Tarchomin
19:43 18.02.2009
Nie wazne czy tarchomin czy jednynki kurwa w huja polecieli kazdy prawilny wie ze tak kurwa sie nie robi jebac was kurwy anonimowe ferwmenty pierdolone w dupe ZTS :)))))) (L)
Dodane przez J P
19:47 18.02.2009
Centralnie,a Na Dodatek Znalazly Sie Osoby Popierające Takie Zachowanie...
Dodane przez Janek/TT/EE/NSP
20:04 18.02.2009
Emano! Jestem w szoku, zarówno po artykule jak i \"akcji Bródna\" na erazma. Co się dzieje kurwa? Kto to jest los vatos? To jest elita? Nigdy jakoś nie widziałem tej \"elity\" na erazma, na blokach i na melanżach. Może dlatego, że was tutaj nie ma? A może dlatego, że erazma elita to chłopaki od 21 lat w górę a nie jakieś obszczymurki co sobie robią zdjęcia na strzeżonym osiedlu? Nie ma na erazma żadnego gangu - jest grupa znajomych i przyjaciół, która się razem trzyma i na pewno nie ma przysłowioej kosy z jedynkami, ani z innym osiedlem na tarcho. Wojny to były na początku lat 90-tych, kiedy wy los vatos przychodziliście na ten świat. Teraz jest spokój i tak ma zostać! Nie podszywajcie się pod kogoś innego, bo nigdy na tym dobrze nie wyjdziecie. W ciągu kilku dni sporo się wydarzyło, pozostaje czekać aż policja będzie wizkać każdego chłopaczynę, bo powypisywaliście, ze macie debile giwery - szkoda tylko, że nie dodaliście, że to śrutówki albo pistolety na kulki! Trudno uwierzyć, że dzisiejsza młodzież jest taka głupia i bezmyślna. Po co w ogóle rozkręcać takie rozkminki? Przecież to wszystko farmazony za które będziecie jeszcze długo płacić. Aha i jeszcze jedno: Nazwa Erazma Elita została pierwszy raz użyta przeze mnie w kawałku \"Jebac Psy\" w 2006 roku i określa ekipę kilkunastu ziomków dz czerwonych i zielonych bloków do której wy na pewno nigdy nie będziecie należeć (a należy np. starszy kicior, który chcąc nie chcąc jest zamieszany w całą tą sytuację), po drugie nie przybijajcie się do wrzutu Tarcho Terror na hydroforni, bo to nie jest wasza miejscowka tylko nasza i my zlecilismy zrobienie tego pieknego srebra żeby upiększyć trochę otoczenie naszej miejscówki. Mieszkam na erazma od 16 lat, kocham tą ulicę, to osiedle i wkurwia mnie, że jacyś mali chlopcy psują wizerunek, renomę i opinię mojego osiedla! A do tego jeszcze podkrecaja jakies bezsensowne pyskowki na tym forum i kminia jak tu sie ponapierdalac na palki w lesie przy Kościele. Tyle. Sprawdzajcie nowe kawałki od NSP, Tarcho Terror i Ceha Jointa - w nich uslyszycie prawdziwe oblicze tarcho i nie tylko. Pozdrawiam dobrych chłopaków z całego tarchomina, bródna i pragi!ELO!
Dodane przez Di
20:17 18.02.2009
Racja cecha odpierdolic sie od erazma bo to zle sie skonczy dla was a do ciebie FILIPOWICZ jestes spalony za tą gównianą gazetke frajerze pierdolony!!!
Dodane przez Los Vatos Locos
20:35 18.02.2009
jebac całe jedynki jebac całe erazma pierdolic cały tarchomin BRAMA na Targowej widze los Vatos Locos czarnym sprejem do Warszawa prażka tu są moi przyjaciele wporzo chłopaki są dilerzy i złodzieje macie cos do Los Vatos Locos to macie cos do pragai frajerzy
Dodane przez Tarcho terror
20:37 18.02.2009
jebac jedynki i Love LOS VATOS LOCOS FAMILIES
Dodane przez BRÓDNOS VATOS LOCOS
20:38 18.02.2009
Cały tarchomin będzie zrównany zajebie skurwysynów ze śreniawitów 3
Dodane przez Pekin Bródno
20:44 18.02.2009
zapierdole całe te wasze pierdolone osiedla tarchominskie juz wkrutce strzeżcie sie od jutra pedały !!!!!!!!!!!!!
Dodane przez CRS BRÓDNO
20:49 18.02.2009
jebac cały pekin bródno na bródnie nie ma pekinu jest tylko CRS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrazie co to razem wam wpierdolimy frajerzy z pekinu
Dodane przez Praga PN
20:53 18.02.2009
SUSTRAS PRAGA FAMILIA ZAWSZE Z PEKINEM BRÓDNO I STRUMYKOWĄ jebac crs środkową9 polonie grochów prószków
Dodane przez prawdziwe jedynki
20:55 18.02.2009
ty kurwo bombik będziesz dojechany na dwa baty i jebac te twoje całe vatos locos i twoją prażke
Dodane przez PEREK
21:01 18.02.2009
jestem pierdolonym frajerem każdy mnie rucha codziennie i dobrze mi się z tym żyje hahahah :) i uśmiecham sie do lachy jestem frajerem z podwórka każdy mi daje do buzi siurka moja stara sra do gara a ja ją w dupe popierdalam
Dodane przez ...
21:05 18.02.2009
bombik tylko pogarszasz sobie sytuacje i tak masz lipe jak skurwysyn a tobie jeszcze malo
Dodane przez ERAZMA 19
21:06 18.02.2009
śmierdze gównem i prowiantem moja stara wali kapciem jak sie zesram to spierdalam a mojemu sąsiadowi kupe zjadam mam chuja na czole a mój sąsiad dyma mnie przy stole PEKIN PEKIN SOJUSZNICY ONI ŻĄDZĄ W TEJ DZIELNICY
Dodane przez ...
21:06 18.02.2009
bombik tylko pogarszasz sobie sytuacje i tak masz lipe jak skurwysyn a tobie jeszcze malo
Dodane przez ...
21:07 18.02.2009
bombik tylko pogarszasz sobie sytuacje i tak masz lipe jak skurwysyn a tobie jeszcze malo
Dodane przez ...
21:10 18.02.2009
bombik ty internetowy napinaczu
Dodane przez ...
21:13 18.02.2009
bombik ty internetowy napinaczu
Dodane przez Bródno
21:16 18.02.2009
po co to całe zamieszanie nie chce kurwa żeby ktos z moich ziomków sie bił za jakiegos frendzla
Dodane przez

redakcja

21:29 18.02.2009
\"Sprawdzajcie nowe kawałki od NSP, Tarcho Terror i Ceha Jointa.\" Niektóre kawałki ciekawe. Ale większość potwierdza dość ponurą wizję... Chętnie o tym możemy podyskutować...
Dodane przez

redakcja

21:33 18.02.2009
Ponieważ dostalismy maila z bramki od użytkownika 89.77.35.90 o następującej treści: Droga redakcjo !! Swoim artykułem Los Vatos Locos wprowadziliście spore zamieszanie nie tylko na Erazma ale i na całym Tarchominie. Proszę Was o usunięcie tego artykułu ze strony *.aveciarz.pl wraz ze wszystkimi komentarzami.Mam nadzieję że moja prośba zostanie przez Was spełniona gdyż przez artykuł i komentarze zamieszczane pod nim mogą spowodować wielką krzywdę.Serdecznie pozdrawiam .Erazma odpowiadamy tutaj: Witamy, mamy nadzieję, że mail nie jest groźbą. Jak na razie wpisy - jeśli pominąć pyskówki i przekleństwa - nie wnoszą nic konkretnego. Potwierdzają jedynie, że zetknęliśmy się wszyscy z problemem społecznym... Coś jest nie tak... Jeśli sprawy opisane w Aveciarzu nie są prawdziwe, to nie rozumiemy reakcji (kto by się przejmował \"gazetką koscielną do wycierania podłóg?\") - nie rozumiemy też braku chęci do skontaktowania się z nami (np. mailowo) i przedstawienia sprawy z drugiej strony.. To jest cywilizowany sposób załatwiania spraw. Przecież pisaliśmy, że Aveciarz nie jest \"kościelny\" (pisalismy o tym wielokrotnie) i otwarty na wszelkie kultury młodzieżowe. Nie akceptujemy jedynie przemocy i dragów. Chętnie napiszemy też o Waszych problemach i Waszym spojrzeniu na pewne sprawy. Także na Los Vatos Locos. I szereg innych... Też niektórzy z nas sluchają hip hopu... Kwestia komentarzy budzi rzeczywiście nasze wątpliwości. Takie nagromadzenie agresji, przekleństw i bezsensownej walki (o co???) jest przerażające i chyba tylko powoduje, że można stracić wiarę w ludzi. pozdrawiamy serdecznie Redakcja
Dodane przez redaktor baran
21:49 18.02.2009
To co ty nie wiesz ?\"Urazona duma nastolatka krotka gadka i k...\" Masz wiele odpowiedzi na pytania ktore ci odpowiadaja a na niezreczne nawet nie odpowiesz! Szczerze jestes gorszy od wszystkich tutaj zabierajacych głos...Rożnisz sie tym ze masz większy zasób słów i nic poza tym ...
Dodane przez redaktor baran
22:02 18.02.2009
To co ty nie wiesz ?\"Urazona duma nastolatka krotka gadka i k...\" Masz wiele odpowiedzi na pytania ktore ci odpowiadaja a na niezreczne nawet nie odpowiesz! Szczerze jestes gorszy od wszystkich tutaj zabierajacych głos...Rożnisz sie tym ze masz większy zasób słów i nic poza tym ...
Dodane przez redaktor baran
22:02 18.02.2009
To co ty nie wiesz ?\"Urazona duma nastolatka krotka gadka i k...\" Masz wiele odpowiedzi na pytania ktore ci odpowiadaja a na niezreczne nawet nie odpowiesz! Szczerze jestes gorszy od wszystkich tutaj zabierajacych głos...Rożnisz sie tym ze masz większy zasób słów i nic poza tym ...
Dodane przez ...
23:02 18.02.2009
Droga redakcjo: myślicie że jakiś ogarnięty chłopak pieprzył by bzdury do jakiejś gazetki ? Ogarniajcie czasem akcje a nie słuchacie gadania bandy obsranych małolatów, o których nikt nigdy nie słyszał i nie usłuszał by gdyby nie te pisemko... Życzę troche rozwagi na przyszłość i przemyślenia pewnych spraw... I NAPEWNO NIKT Z WAMI NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ BO CHUJ WAS OBCHODZĄ RZECZY KTÓRE DZIEJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W ZAMKNIĘTYM GRONIE !!!
Dodane przez ...
23:20 18.02.2009
Droga redakcjo: myślicie że jakiś ogarnięty chłopak pieprzył by bzdury do jakiejś gazetki ? Ogarniajcie czasem akcje a nie słuchacie gadania bandy obsranych małolatów, o których nikt nigdy nie słyszał i nie usłuszał by gdyby nie te pisemko... Życzę troche rozwagi na przyszłość i przemyślenia pewnych spraw... I NAPEWNO NIKT Z WAMI NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ BO CHUJ WAS OBCHODZĄ RZECZY KTÓRE DZIEJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W ZAMKNIĘTYM GRONIE !!!
Dodane przez hmmm
01:28 19.02.2009
Sprostujmy, to bedzie takie oficjalne stanowisko nas mieszkancow wspanialej ulicy erazma. Przez calutki czas jak tu mieszkamy traktujemy sie bardzo eleganckim sportem jakim jest melanz i to sie tyczy milego spedzania czasu z ludzmi nietylko z jedynek ale i z calego tarchomina. Rzadko zdarzaja sie jakies spiecia ale to sa naturalne nastepstwa picia i melanzowania. Do takich sytuacji jeszcze niedochodzilo, jakies kosy z jedynkami ....phiii nieistnieje nic takiego! A do informacji REDAKTORA niestety historie jakie szerzycie sa tylko glebokimi marzeniami malolatow ktorzy zamiast cos przeczytac zajmuja sie szukaniem guza. I tak sie skonczy ten sonczy z guzem i ten, i znowu wszystko wroci do normy zajmiemy sie nasza wygodna i jakze zajebista egzystencja na ERAZMA.
Dodane przez praga pn
08:19 19.02.2009
jabac cały tarchomin pierdolony
Dodane przez PRAWDZIWA PRAGA
08:19 19.02.2009
nie pierdolo frajerze że cały tarchomin jebac jedynki a do erazma i vatos nic nie mam !!!!!!
Dodane przez Ej
10:55 19.02.2009
czy te dwa powyzsze komentarze nienapisala ta sama osoba 8:19 no zesz kurwa gnoje doigracie sie za to wszystko
Dodane przez izka
12:55 19.02.2009
o żesz kurwasz :) ja też pozdrawiam dobrych chłopaków z całego tarchomina, bródna i pragi!ELO!
Dodane przez BOMBIK
15:20 19.02.2009
JEżeli oto kurwa chodzi to ja po pierwsze nie podawałem sie za perka a tym bardziej nie jezdziłem kiciorowi po rodzinie nie wiem co za frajer sie za mnie podaje chuj panowie z tarchomina jeżeli chodzi o tą gazete to pierdolone ściemy powiedziałem pare słów o reku jak go najebałem fakt że dałem sobie pstryknąc zdjęcie ale nie mówiłem o żadnej wojnie kurwa bardzo śmieszne to jest hahah i wtedy potej gazetce dowiedziałem sie że pan kicior chce mnie dojechac za cos czego nie zrobiłem kurwa kurwa codziennie dostawałem grozby mój brat sie wkurwił i pojechał na jedynki dojebac jakies małolatów potem pojechalismy na erazma fakt kurwa to był najwiękrzy błąd ale dojebaliscie nam i szacunek dla was że niedobijaliscie nas jak jeszcze leżylismy i chuj co moge powiedziec jestescie lepsi sam przyznam że sie obsrałem wtedy pod dzwiami bo jak miałem zareagowac jak 15 osób sie na mnie jopiło i chcieli mi dojebac moim zdaniem BRÓDNO CZY TARCHOMIN powinni sie trzymac razem nawet przyjedziemy i was przeprosimy bo nie chodzi o to kto jest lepszy nasciemnialiscie że jestem frajerem a taka jest prawda że nikogo w życiu nie sprzedałem i nie sprzedam nigdy bo bródno i tarchomin powinno łączyc jeden klub LEGIA WARSZAWA pozdro i przeprosiny !!!!!
Dodane przez BĄBIK
15:21 19.02.2009
JEżeli oto kurwa chodzi to ja po pierwsze nie podawałem sie za perka a tym bardziej nie jezdziłem kiciorowi po rodzinie nie wiem co za frajer sie za mnie podaje chuj panowie z tarchomina jeżeli chodzi o tą gazete to pierdolone ściemy powiedziałem pare słów o reku jak go najebałem fakt że dałem sobie pstryknąc zdjęcie ale nie mówiłem o żadnej wojnie kurwa bardzo śmieszne to jest hahah i wtedy potej gazetce dowiedziałem sie że pan kicior chce mnie dojechac za cos czego nie zrobiłem kurwa kurwa codziennie dostawałem grozby mój brat sie wkurwił i pojechał na jedynki dojebac jakies małolatów potem pojechalismy na erazma fakt kurwa to był najwiękrzy błąd ale dojebaliscie nam i szacunek dla was że niedobijaliscie nas jak jeszcze leżylismy i chuj co moge powiedziec jestescie lepsi sam przyznam że sie obsrałem wtedy pod dzwiami bo jak miałem zareagowac jak 15 osób sie na mnie jopiło i chcieli mi dojebac moim zdaniem BRÓDNO CZY TARCHOMIN powinni sie trzymac razem nawet przyjedziemy i was przeprosimy bo nie chodzi o to kto jest lepszy nasciemnialiscie że jestem frajerem a taka jest prawda że nikogo w życiu nie sprzedałem i nie sprzedam nigdy bo bródno i tarchomin powinno łączyc jeden klub LEGIA WARSZAWA pozdro i przeprosiny !!!!!
Dodane przez Turyści 97
15:23 19.02.2009
znam adres do tej kurwy co napisała tą gazetke i nawypisywała bzdury kto chce?
Dodane przez

Redakcja

15:35 19.02.2009
Otrzymaliśmy kolejnego maila: Napisałem już do was jedną wiadomość z bramki e mail miałem taka nadzieję że zachowacie się ok. Niestety przeliczyłem się na was.Nie dość ze nie spełniliście mojej serdecznej prośby o usuniecie komentarzy pod tematem Los Vatos Locos to w dodatku umieszczacie mojego maila w komentarzach wraz z numerem IP komputera tak się nie robi !! :( My wszyscy z Tarchomina prosimy uprzejmie abyście usunęli komentarze wszystkie pod tym tematem !oraz żeby nie było możliwości komentowania tego artykułu !!! PRAWIE Każdy komentarz to podszywanie się anonimowej osoby pod któreś z Osiedli Erazma bądź Jedynek i po prostu klęcie obrażanie drugiego osiedla (z którym od zawsze panuje przyjaźń) w celu skłócenia nas !!!! zamieszczając ten artykuł chyba chcieliście osiągnąć zupełnie coś innego liczyliście na rozmowę na poziomie a co się tam dzieję to nie wymaga komentarza :( po prostu żałosne !! WIEC PROSZĘ WAS SERDECZNIE USUŃCIE WSZYSTKIE KOMENTA! RZE I MOŻLIWOŚĆ KOMENTOWANIA TEGO GDYŻ NAPRAWDĘ SĄ WYPISYWANE TAM SAME BREDNIE!! Może nie same ale wiekoszosc komentarzy mija się zupełnie z prawdą!! Mam nadzieje że tym razem zachowacie się fair i spełnicie moją serdeczną prośbę!!Wiadomości które są pisane pod artykułem są autorstwem najprawdopodobniej kilku osób które mają na celu obrażenie jak największej ilości osób,osoby te są oczywiście anonimowe ale podpisują się jako ERAZMA !!! i nikt im tego nie zabroni ! Dlatego Proszę Was !!To o co proszę to dla was nic,a dla dobra sprawy to bardzo bardzo dużo naprawdę !! Skasujcie to tak będzie lepiej dla całej Białołęki !! pozdrawiam i liczę na to że nas zrozumiecie i zachowacie się godnie ;) Nasz komentarz (znowu nie możemy odpowiedzieć Autorowi) - system odrzuca naszą odpowiedź: Nie przyjmujemy zarzutów w kwestii usunięcia lub nie tekstu oraz komentarzy, zwłaszcza, że prośba nadesłana została anonimowo. To nie służy dialogowi... Jedyny podpis to numer, nie chcemy być gołosłowni, podobnie jak i artykuł nie został wyssany z palca. Nie jesteśmy półgłówkami i długo zastanawialiśmy się nad publikacją materiału. Cieszymy się, że dostrzegasz sens i cel publikacji, który daleki jest od taniej sensacji. Zgadzamy się z Tobą, że jakość komentarzy (poza sprostowaniem, które akceptujemy i przyjmujemy do wiadomości, choć też wymagałoby doprecyzowania i rozmowy...) budzi niesmak. Wszyscy zobaczyliśmy chyba pewien problem. I... wystarczy. Ze względu na nagromadzenia agresji i wulgaryzmów (nic nie wnoszących) nosimy się z zamiarem zamknięcia tego wątku, jednak z przyczyn technicznych potrwa to pewnie jakiś czas. Zresztą wymaga to też jeszcze podjęcia ostatecznych ustaleń. Natomiast warto pamiętać,że samo usuwanie niewygodnych postów trąci cenzurą z PRL-u. I niczego nie rozwiązuje. Nie to forum - to inne, nie pod tym tekstem, to pod innym... To,co się tutaj w komentarzach wydarzyło można oceniać różnie. Jeśli uważasz, że to robota 1 czy 2 złośliwych ludzi, którzy chcą wyrządzić szkodę ludziom z Erazma i Jedynek, to zignoruj to, co się tutaj dzieje. I wytłumacz to innym ludziom z osiedla. Wtedy ów \"napaleniec\" sam straci rezon... Warto pamiętać, że wolność jest jedną z naszych najwyższych wartości. Drugą umiejętność wyciągania samodzielnych wniosków i panowania nad emocjami. Krótko mówić głupi wyciągnie inny wniosek niż mądry. Ufamy, że po sąsiedzku mieszkają mądrzy ludzie w większości, którzy - jak wynika z deklaracji - nie dadzą się poróżnić ani sprowokować. pozdrawiamy, redakcja
Dodane przez bąbik
15:50 19.02.2009
JEżeli oto kurwa chodzi to ja po pierwsze nie podawałem sie za perka a tym bardziej nie jezdziłem kiciorowi po rodzinie nie wiem co za frajer sie za mnie podaje chuj panowie z tarchomina jeżeli chodzi o tą gazete to pierdolone ściemy powiedziałem pare słów o reku jak go najebałem fakt że dałem sobie pstryknąc zdjęcie ale nie mówiłem o żadnej wojnie kurwa bardzo śmieszne to jest hahah i wtedy potej gazetce dowiedziałem sie że pan kicior chce mnie dojechac za cos czego nie zrobiłem kurwa kurwa codziennie dostawałem grozby mój brat sie wkurwił i pojechał na jedynki dojebac jakies małolatów potem pojechalismy na erazma fakt kurwa to był najwiękrzy błąd ale dojebaliscie nam i szacunek dla was że niedobijaliscie nas jak jeszcze leżylismy i chuj co moge powiedziec jestescie lepsi sam przyznam że sie obsrałem wtedy pod dzwiami bo jak miałem zareagowac jak 15 osób sie na mnie jopiło i chcieli mi dojebac moim zdaniem BRÓDNO CZY TARCHOMIN powinni sie trzymac razem nawet przyjedziemy i was przeprosimy bo nie chodzi o to kto jest lepszy nasciemnialiscie że jestem frajerem a taka jest prawda że nikogo w życiu nie sprzedałem i nie sprzedam nigdy bo bródno i tarchomin powinno łączyc jeden klub LEGIA WARSZAWA pozdro i przeprosiny !!!!!
Dodane przez ...
15:55 19.02.2009
Droga redakcjo: myślicie że jakiś ogarnięty chłopak pieprzył by bzdury do jakiejś gazetki ? Ogarniajcie czasem akcje a nie słuchacie gadania bandy obsranych małolatów, o których nikt nigdy nie słyszał i nie usłuszał by gdyby nie te pisemko... Życzę troche rozwagi na przyszłość i przemyślenia pewnych spraw... I NAPEWNO NIKT Z WAMI NIE BĘDZIE ROZMAWIAŁ BO CHUJ WAS OBCHODZĄ RZECZY KTÓRE DZIEJĄ SIĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W ZAMKNIĘTYM GRONIE !!!
Dodane przez TARCHO
16:07 19.02.2009
A TAK SWOJĄ DROGĄ WASZA GAZETA JEST ŻAŁOSNA KTOŚ WAS PROSI O USUNIĘCIE A WY NIE USUNIECIE CO Z TEGO ŻE WIĘKSZOŚĆ KOMENTARZY TO FARMAZONY ALE CO TAM ;D WASZA STRONA NIGDY NIE MIAŁA TYLU ODWIEDZIN CO TERAZ TAKA PRAWDA .... DROGA REDAKCJO JESTEŚCIE LAMUSAMI ;)
Dodane przez 1DYNKI & ERAZMA
16:13 19.02.2009
ERAZMA I JEDYNKI JEDNOŚĆ NA ZAWSZE NIGDY NIE BYŁO INACZEJ I NIGDY NIE BĘDZIE WSZYSTKIE KOMENTARZE W KTÓRYCH KTOŚ CIŚNIE JEDYNKI A PODPISUJE SIĘ ERAZMA LUB NA ODWRÓT TO FARMAZON !!!!!NA ZAWSZE RAZEM MORDECZKI :) :) :)
Dodane przez do Turyści 97
16:14 19.02.2009
DO TURYŚCI 97 : Podawaj ten adres
Dodane przez Tarcho
18:04 19.02.2009
Bąbik mendo. Najpierw najebałeś chmury a teraz co deszczu się boisz. Wypij kefir który nawarzyłeś a nie wal w porty. To że jesteś szczylem nie zwalnia cię z odpowiedzialności za to co zrobiłeś.
Dodane przez Terror
18:10 19.02.2009
do TARCHO : co prawda to prawda ,bombik fajo nie masz co przepraszać teraz to już jest za późno , a Legii do tego nie mieszaj !! bo jesteś jeszcze bardziej śmieszny,jeśli nie chcesz być dojeżdzany to lepiej się przeprowadź
Dodane przez NS
18:15 19.02.2009
słuchaj chłopaczku z tarchomina nie chcesz przyjąć mojego syna umowy to lepiej dla mnie bo żartu sie skończyły teraz inaczej będziemy gadac
Dodane przez Praga
18:18 19.02.2009
To juz jest śmieszne trzeba się zając tymi szczylami bo są to naprawde małolaty mam 35 lat i nie będe patrzył jak leją mojego przyjaciela syna i racja inaczej będziemy gadac chłopaczku
Dodane przez LOCOS
18:25 19.02.2009
ośmieszyliscie nas kurwa Vatos locos jest na pradze frajerzy z Tarchomina jak śmiecie mówic na nas takie rzeczy kondony!!!!!!!!!!
Dodane przez

redakcja

19:07 19.02.2009
Jeżeli przyczynilismy się do umocnienia więzi między Erazma i Jedynkami - cieszymy się. Tak trzymać
Dodane przez Niunia.
19:39 19.02.2009
Hahaha przez jakiegoś pierdolonego gnoja taka afera! hahah Bąbik teraz powinieneś wszystkich na kolanach przepraszać! A nie sie kurwa chować po kątach! Rozkręciłeś taką afere chuj wie po co. Wrażeń szukałeś? Może chciałeś być sławny? Nie mam pojecia co chciałeś tym udowodnić. Mimo wszystko dam ci dobrą rade. OGARNIJ SIE. chociaż nie wiem czy nie za późno.
Dodane przez ha
19:40 19.02.2009
redakcja chyba nie umie czytac
Dodane przez ...
21:40 19.02.2009
słuchaj chłopaczku z tarchomina nie chcesz przyjąć mojego syna umowy to lepiej dla mnie bo żartu sie skończyły teraz inaczej będziemy gadac ---- umowy? on raczej powinien klęczeć na grochu i przepraszać choć i tak nie wiem czy by to pomogło... uśmiałem się czytając to hahahaha a jaka składnia zdania ! żartu ? nie rozumiem bo nie pasuję te słowo d budowy zdania... a i jeszcze odpowiem na to ze bedziemy inaczej gadac... bedzie teraz dzwonil do wszystkich ?
Dodane przez do redakcji
21:41 19.02.2009
nie przyczyniliście się do żadnego umocnienia więzi nie bądźcie śmieszni !! Erazma z Jedynkami było zawsze razem i będzie zawsze HWDP
Dodane przez ...
21:49 19.02.2009
słuchaj chłopaczku z tarchomina nie chcesz przyjąć mojego syna umowy to lepiej dla mnie bo żartu sie skończyły teraz inaczej będziemy gadac ---- umowy? on raczej powinien klęczeć na grochu i przepraszać choć i tak nie wiem czy by to pomogło... uśmiałem się czytając to hahahaha a jaka składnia zdania ! żartu ? nie rozumiem bo nie pasuję te słowo d budowy zdania... a i jeszcze odpowiem na to ze bedziemy inaczej gadac... bedzie teraz dzwonil do wszystkich ?
Dodane przez ...
21:49 19.02.2009
słuchaj chłopaczku z tarchomina nie chcesz przyjąć mojego syna umowy to lepiej dla mnie bo żartu sie skończyły teraz inaczej będziemy gadac ---- umowy? on raczej powinien klęczeć na grochu i przepraszać choć i tak nie wiem czy by to pomogło... uśmiałem się czytając to hahahaha a jaka składnia zdania ! żartu ? nie rozumiem bo nie pasuję te słowo d budowy zdania... a i jeszcze odpowiem na to ze bedziemy inaczej gadac... bedzie teraz dzwonil do wszystkich ?
Dodane przez DO BOMBIKA
17:20 20.02.2009
BOMBIK FRAJERZE CZEKAMY NA CIEBIE DZISIAJ POD NAMIOTEM ŻEBYŚ MIAŁ BLISKO. OD 21 SIEDZIMY NA PIERWSZEJ ŁAWIE NAJBLIŻEJ BARU PIERWSZY RZĄD. JEŚLI MASZ JAJA MAŁA CIPKO TO ZAPRASZAMY. A KTO CHCE DOJECHAĆ BOMBIKA TEŻ ZAPRASZAMY. KAŻDY WKURWIONY NA TAKIE MAŁE GÓWNO MILE WIDZIANY. TARCHO JEDNA LIGA. KURWY TRZEBA TĘPIĆ.
Dodane przez WYSOCKIEGO
18:48 20.02.2009
zapraszamy do nas na kwadrat na bródno frajery jebane to kiedy ustawka?
Dodane przez tarcho
19:18 20.02.2009
dawaj tych swoich frajerów z pragi frajerze bombik !!!!!!!!!!!!!!!
Dodane przez ...
22:38 20.02.2009
A od kiedy to Aluzyjna jest w to zamieszana ? Ty są sami spokojni ludzie i cisza i spokój.
Dodane przez ...
22:41 20.02.2009
A od kiedy to Aluzyjna jest w to zamieszana ? Ty są sami spokojni ludzie i cisza i spokój.
Dodane przez hhaahaha
23:11 20.02.2009
Kurwa czytam to i taka pompe mam z tego ze nie wyjasniam... Praga sie wypowiada hahaha kurwa jaki normalny czlowiek ogarniety wpierdala sie w takie akcje hahahahaha a tym bardziej jaki ogarniety czlowiek z pragi wchodzi na taka strone i interesuja go klutnie jakies na tarchominie i jakis wyobrazany i wytowrzony przez ten smietnik aveciarza gang malolatow hahahaha ludzie troche rozwagi... wiadomo ze to niby podpisy pragi to jakis gnoje szukajacy wrazen albo chcacych pokazac sie co to nie oni... hahahaha a jak przyjdzie co do czego to oni o niczym nie wiedza hahaha dzieciaki bez kitu ogarnijcie sie i nie wypisujcie tutaj takich farmazonow... hahaha pozdro caly tarchomin :)
Dodane przez ;]
23:31 20.02.2009
Ten smietnik caly tylko na tym zarabia... ze tyleoosb tu wchodzi,czyta i wypisuje glupoty... i sie szczyca lamusy ze wyjebali artykul ktory zdobyl taki podziw hahahahah kurwa a niby koscilna gazetka... AVECIARZ!!!???? co to wogole ejst hahahaha pisemko koscielne ktora szuka poborcow na jego artykuly... Piszcze o Swoich Koscilenych Sprawach a Nie Farmazony,Ktore w Zyciu nie Mialy Miejscia...
Dodane przez STARE JEDYNKI
00:46 21.02.2009
O CZYM WY MÓWICE,JAKIE GANGI I USTAWKI,MIESZKAM NA JEDYNKACH OD 28 LAT I COŚ WIEM NA TEN TEMAT,KIEDYŚ TO BYŁY PRAWDZIWE WOJNY ALE MIŁOŚĆ DO LEGII DOPROWADZIŁA DO ZGODY CAŁEGO TARCHOMINA.WEŚCIE PRZEMYŚLCIE SWOJE ZACHOWANIE ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO,JESTEŚCIE MŁODZI,A TARCHOMIN ZAWSZE POWINIEN CAŁY TRZYMAĆ SIĘ RAZEM.POZDRO DLA MŁODYCH JEDYNEK
Dodane przez 1
19:00 21.02.2009
KURWY JEBANE POLICYJNE ERAZMA HAHAHAH JEBANE W DUPE CWELE HAHAHAH DAWAJCIE USTAWKE I WYJASNIMY WSZYSTKO HAHAH KTO RZADZI NA TARCHO..... SMIECIE....!!!!!!!!PEKIN PIER DOL SIE!!!!!!!!!
Dodane przez 1=PEDAŁy
20:56 21.02.2009
JEBAĆ jedynki
Dodane przez haha
21:04 21.02.2009
JEBAC TWOJA MaTKE LAMUUSIE JEEEDYNKI RZADZA I BEDA RZADZIC!!! LESZCZU.!!! HAHAHAH ŻAL MI TEJ JEBANEJ W DUPE ELO KUUURWA EKIPY HAHAHAHAH......... BĄBIK HAHAHA DZIIIWKA JEBANA PRZEEEJEBANE JUZ MASZ....
Dodane przez Di
09:01 22.02.2009
Kasuj leszczu tą strone i nie napinac sie internetowi kibice bo to smiechu warte!!!!!!
Dodane przez BBP
10:32 22.02.2009
TARCHOMIN MOKOTÓW JEDYNKI ERAZMA
Dodane przez Krevacz
10:39 22.02.2009
Chuj Dopiero sie dowiedziałem o tej stronie i musze sie wypowiedziec . bo kuuurwa zal mi takiego jebanego w dupe bąbika czy jak on tam ma.... jestes tylko smieciem jebany leszczu kazdy by Cie napierdolił jakby chciał.... Wywiad do gazety hahahah AŚMIECIARZ kuuurwa. Jestescie mało przejeeebani... kuurwa taka elite jak Wy to trzeba by było Tępic jak maaałe chujoozy.... Jedynki Kuurwa 3mam za was kuuurwa garde dopierdolcie pizdom.... pzdr....|WWL| WOŁOMIN ZAWSZE Z JEDYNKAMI
Dodane przez HEHE
10:49 22.02.2009
hehehehe, dawno nie miałem takiej pompki, na ośce pojawiły sie gangi grrr, co z tego że członkowie tych gangów proszą codziennie kogoś żeby im szlugi kupił:)hehe, zamiast opowiadac takie głupoty do nauki byście się wzieli,jestem z jedynek,pozdrawiam erazma i wszystkich tych którzy podchodzą z dystansem i humorem do takich głupkowatych txtów. EJ GANGSTERZY A CYCKI KIEDYŚ WIDZIELIŚCIE? HEHE pozdrawiam
Dodane przez DT
11:08 22.02.2009
beznadziejny artykuł droga redakcjo. popieram zdanie kolegi powyżej - nie ma żadnej gangsterki, wybijania szyb, walki na noże. nie ma żadnej wojny na osiedlu. twórca artykułu dokonał jakiejś niesłusznej generalizacji na podstawie wypowiedzi paru \"nagrzanych\" małolatów, którzy sobie wymyślili porachunki i bawią się w mafię. artykuł ot szukanie dziru w całym. to tak jakbym się dowiedział,że jedno z aveciątek jest np. złodziejem i na podstawie tego napisał artykuł \" aveciarz - złodziejstwo, mafia i narkotyki\" pozdrawiam
Dodane przez HEHE
11:09 22.02.2009
hehehehe, dawno nie miałem takiej pompki, na ośce pojawiły sie gangi grrr, co z tego że członkowie tych gangów proszą codziennie kogoś żeby im szlugi kupił:)hehe, zamiast opowiadac takie głupoty do nauki byście się wzieli,jestem z jedynek,pozdrawiam erazma i wszystkich tych którzy podchodzą z dystansem i humorem do takich głupkowatych txtów. EJ GANGSTERZY A CYCKI KIEDYŚ WIDZIELIŚCIE? HEHE pozdrawiam
Dodane przez HEHE
11:32 22.02.2009
hehehehe, dawno nie miałem takiej pompki, na ośce pojawiły sie gangi grrr, co z tego że członkowie tych gangów proszą codziennie kogoś żeby im szlugi kupił:)hehe, zamiast opowiadac takie głupoty do nauki byście się wzieli,jestem z jedynek,pozdrawiam erazma i wszystkich tych którzy podchodzą z dystansem i humorem do takich głupkowatych txtów. EJ GANGSTERZY A CYCKI KIEDYŚ WIDZIELIŚCIE? HEHE pozdrawiam
Dodane przez !!!
14:15 22.02.2009
zawołam brata i sie osrata!
Dodane przez Jedynki
18:11 22.02.2009
Zal mi as nie ma co.!!!! Kazdy tak kurwa pierdoli wpierdol wierdol macie a co kurwa.??? ktos dostal.??? Pierdole te cale erazmai Los Vatos Locos.....tylko gadac kurwa potraficie....
Dodane przez Jedynki
18:14 22.02.2009
Bomik huju to przezCiebue ta cala afera.!!! Zajebie Cie kurwoo..nienawidze takich kozakow,aco tu sie kurwa wpierdalaja innedzielnice srajcie sie.!! nie ma cie do czego sie wtracac.!!! pilnujcie swojego pierdlnika na osiedlu a nie wpierdalacie sie do naszej dzielnicy.. Pierdolcie sie kozaki pierdolone
Dodane przez do jedynek
13:38 23.02.2009
wy sie bic nie umiecie smiecie zreszta dotkniecie kogos jeszcze raz z pekinu a pozalujecie lamusy myslicie ze jestescie tacy fajni.OD BRÓDNA WARA OBIECYJE WAM JAK SIE DOWIEM ZE ZNOWU POBILISCIE MOICH KUMPLI TO WAS UDUPIE !!!!!!!!!!!!
Dodawanie komentarzy zostało zablokowane
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .