W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 

zdjęcieLiga zakończona

1 marca rozegrana została ostatnia kolejka Białołęckiej Ligi Siatkówki. Ostateczne rozstrzygnięcia nastąpiły w pierwszej i trzeciej lidze. Tytuł mistrzowski przypadł po raz drugi z rzędu zespołowi Szponów Orła, który w ostatnim meczu pewnie pokonał Walenie 3:0. Jeszcze na kolejkę przed końcem pewnym kandydatem do mistrzostwa wydawał się być Bromek, jednak porażka z zajmującym miejsce w środkowej części tabeli zespołem ADS Wolty pozbawiła tą ekipę pierwszego miejsca. Drugą pozycję zajął zespół AsBro, który mimo zwycięstwa w największej liczbie meczów (bilans 8-1) oraz pokonania Szponów w bezpośrednim pojedynku, zdobył o 1 punkt mniej od mistrzów. Na najniższym stopniu podium uplasowała się zaś rewelacja rozgrywek– Bromek.

W trzeciej lidze zwycięstwo odniósł murowany faworyt – El Dream. Zawodnicy tego zespołu wygrali wszystkie mecze pozostawiając w polu pokonanych Fundusz Współprawcy, któremu przyjdzie walczyć w barażach o awans, oraz Eter, który musiał zadowolić się brązowym medalem rozgrywek. W ostatniej serii spotkań Eter przegrał po niezwykle emocjonującym spotkaniu z ABC 2:3, ale lepszym stosunkiem setów wyprzedził O Rok Starszych. Warto wspomnieć, że w lidze gra też zespół żeński – Joy Division. Od następnego sezonu, drużyna przeniesie się do nowopowstałej ligi kobiecej.

Kolejny sezon rozpocznie się turniejem kwalifikacyjnym do ligi, który zostanie rozegrany 15 marca o godzinie 11.30. Zapraszamy kibiców.

Tomasz Przychodzień
www.liga.waw.pl

Dodane przez Dave
13:36 02.10.2015
Wideo jak najbardziej prntdayze początkującym użytkownikom Allegro.Jak zobaczyłem że aż 40% os b wypełniających ankiete odpowiedziało że nie ma konta.W sumie i tak jest ponieważ prowadząc allegrosklep wiele os b kupuje bez rejestracji, średnio 1 na 10.
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .