W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Bezpłatne korki z matmy

Tegoroczne matury coraz bliżej. Wśród przedmiotów, wzbudzających strach, znajduje się wymagająca matematyka. Dlatego firma Casio organizuje bezpłatny kurs przygotowawczy „Zdaj matmę na maturze”.

Kurs skierowany jest do tegorocznych maturzystów oraz uczniów młodszych klas, pragnących już teraz rozpocząć przygotowania do egzaminu dojrzałości. Ponieważ matematyka nie jest przedmiotem łatwym, zajęcia poprowadzą wybitni nauczyciele oraz wykładowcy z różnych części naszego kraju.

Pierwsze zajęcia odbędą się 21 marca o godzinie 9 w Collegium Civitas (budynek Pałacu Kultury i Nauki). Tajemnice wielomianów i funkcji wymiernych przybliżać będzie dr Agnieszka Herma. Z kolei 27 marca o godzinie 16.30 mgr Janina Duda opowie o funkcjach trygonometrycznych kąta ostrego, planimetrii i geometrii analitycznej, a 4 kwietnia o godzinie 9.45 dr Krzysztof Nowakowski przybliży ciągi liczbowe Ostatnie wykłady na temat stereometrii, kombinatoryki i rachunku prawdopodobieństwa odbędą się 18 kwietnia o godz. 11.30 w Akademii Leona Koźmińskiego.

Wszystkie wykłady są bezpłatne. Aby wziąć udział należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy: matematyka@zibi.pl, wpisując w temacie wiadomości „POTWIERDZAM”, a w treści maila imię, nazwisko oraz nazwę swojej szkoły.

Dodane przez Rose
13:38 02.10.2015
Witaj:) Nie ma żadnej rf3żnicy czy będzie to na tipsie czy na snizlobae z przezroczystym szkieletem. Najpierw nanosimy kamuflaż, a potem robimy linię french:) Przeprowadziłam webinar w piątek 6sierpnia gdzie pokazałam jak robię linię uśmiechu, na dniach przekonwertuję nagranie i umieszczę tutaj na blogu:)
Dodane przez Manu
23:51 08.10.2015
wiec blogi sa spoko podobaja mi siem i niech Ranma sie nie złości a jak jest źle to niech nazispe do karolinki a ona go pocieszy :)))Karolcia is a friend
Dodane przez Eduardo
04:05 09.10.2015
At last, soeonme who comes to the heart of it all http://qmijdybgn.com [url=http://avcaggpqxng.com]avcaggpqxng[/url] [link=http://eadqwdpupks.com]eadqwdpupks[/link]
Dodane przez Shiori
10:24 09.10.2015
That\'s the peerfct insight in a thread like this.
Dodane przez Jocelyn
07:09 10.10.2015
I will be putting this dazlizng insight to good use in no time. http://afzeqpxfc.com [url=http://uuquyzinqm.com]uuquyzinqm[/url] [link=http://peafzayg.com]peafzayg[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .