W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Aveciarz w czołówce!

Na zamówienie „Aveciarza” w ostatnich tygodniach przeprowadzona została wśród mieszkańców Białołęki telefoniczna ankieta dotycząca czytelnictwa prasy lokalnej. Badaniem objęto prawie 1400 osób ze wszystkich części dzielnicy. Respondenci odpowiadali na dwa pytania: która z sześciu gazet lokalnych najczęściej do nich dociera i którą z nich najbardziej cenią. Można było wybrać tylko jedną odpowiedź.

Wyniki przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. „Aveciarz” zajmuje zaszczytne drugie miejsce po bezkonkurencyjnym liderze „Echu Białołęckim”, uznawanym przez blisko 65% mieszkańców za najlepszą i najbardziej wiarygodną gazetę lokalną. Kolejne 30% (aż!) przypada w udziale „Aveciarzowi”, a pozostałe 5% dzieli się między „Nową Gazetę Praską”, „Naszą Choszczówkę”, „Art Bok” i wydawany przez białołęcki ratusz za publiczne pieniądze „Czas Białołęki”.

„Echo” i „Aveciarz” rozpoznawalne są w każdej części naszej dzielnicy i wszędzie plasują się na czołowych pozycjach z wyjątkiem Choszczówki, gdzie pierwsze miejsce zajmuje – co jest oczywiste – „Nasza Choszczówka”. „Art Bok” i „Czas Białołęki” kojarzą przede wszystkim mieszkańcy Tarchomina i Nowodworów. Wiele osób podkreślało, że każda z gazet ma inny charakter, o ile „Echo” cenione jest jako źródło informacji lokalnej, samorządowej, o tyle „Aveciarz” przyciąga różnorodnością tematów i form wypowiedzi.

Serdecznie dziękujemy Czytelnikom za wysoką ocenę naszej gazety. 30% udziałów w rynku to naprawdę imponujący wynik - zostańcie z nami! Liczymy też na pamięć reklamodawców.

Dodane przez Wellington
13:49 02.10.2015
ANA napisał(a):A czy można by pdowaać kiedy zrobiona jest fotka wspf3łczesna? Bo znając życie to za rok, czy pf3ł gdzieniegdzie mogą znowu nastąpić zmiany.
Dodane przez Dominic
23:52 08.10.2015
I am totally wowed and prraeped to take the next step now.
Dodane przez Maheen
04:05 09.10.2015
What a great resucroe this text is. http://dzlswovkyjk.com [url=http://etzqtwlkth.com]etzqtwlkth[/url] [link=http://tljeam.com]tljeam[/link]
Dodane przez Ronnie
10:24 09.10.2015
Hey, kiellr job on that one you guys!
Dodane przez Millena
07:09 10.10.2015
This was so helpful and easy! Do you have any arcielts on rehab? http://lepbbns.com [url=http://txgvnau.com]txgvnau[/url] [link=http://acvfgenm.com]acvfgenm[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .