W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Burmistrz grafficiarz!!

O stworzeniu na Białołęce przestrzeni dla legalnego graffiti rozmawialiśmy z burmistrzem Jackiem Kaznowskim, który doskonale czuje problem: – To dobry sposób na „ucywilizowanie” sztuki grafficiarzy. Bardzo mi zależy, żeby nie niszczono nowych elewacji. To wcale nie upiększa naszej dzielnicy.

Jako idealne miejsce dla twórczego „wyżywania się” grafficiarzy burmistrz proponuje rury zlokalizowane nieopodal Elektrociepłowni „Żerań”. – Niewątpliwe atuty: duża powierzchnia, dobra widoczność z Mostu Grota-Roweckiego, klimatyczne otoczenie. Sądzę, że uzyskanie zgody dyrekcji na tego typu działania jest realne.

Skonsultowaliśmy ten pomysł z kilkoma młodymi artystami – grafficiarzami z osiedli przy Kamińskiego, Pancera i Erazma z Zakroczymia na Tarchominie. Wszyscy odnoszą się do niego pozytywnie i deklarują swój udział w przedsięwzięciu. – Jeśli akcja się uda będzie dobrym początkiem współpracy dzielnicy z naszym środowiskiem – mówią

Po uzyskaniu zgody u właściciela malowanie rur mogłoby odbywać się w systemie konkursowym. Co pół roku realizowano by najlepsze projekty wybrane przez jurorów, które dodatkowo premiowane byłyby nagrodami rzeczowymi.

Trzymamy burmistrza za słowo, „Aveciarz” spróbuje doprowadzić do realizacji pomysłu. W związku z tym prosimy o kontakt wszystkich białołęckich grafficiarzy, którzy chcieliby się zaangażować się w malowanie żerańskich rur. Piszcie do nas: aveciarz@gmail.com.

Dodane przez Natalia
13:20 02.10.2015
Witam Trafiłam na Pani strone pdrypazkowo ale muszę przyznać że dużo można się z niej dowiedzieć fajnie że istnieje taka DARMOWA nauka bez wychodzenia z domu JA rf3wnież robię paznokcie-tipsy (samouk) i mam ogromny problem właśnie z efektem ŁOPATY! ;/ są takie płaskie, a jak zrobie jakieś ozdoby to już totalna porażka bo na płytce są płaskie jak łopata a pozniej tam gdzie kryje ozdobę to powstaje taka gf3rka..:( Bardzo bym prosiła o jakieś linki w Pani wykonaniu jak ładnie zbudować paznokcia,jakich żeli najlepiej używać oraz jak zatapiać ozdoby. Z gf3ry BARDZO DZIĘKUJE i czekam na jakąś odpowiedz POZDRAWIAM SERDECZNIE !!
Dodane przez Denis
23:51 08.10.2015
hehe jak co roku najgorszy wyostrj w kamieniu pom.jaka wladza taki wyostrj nawet taki dziwnow wyglada piekniej nie mowiac o choince-kamien straszna choinka natomiast w dziwnowku jest przepiekna!
Dodane przez Kariny
04:05 09.10.2015
Ahoj Liško, na Flikr se přihlašovat nebudu (štve mě furt se někam přihlašovat, abych to mohla vnoomektovat), ale tohle si neodpustedm: Jsi opravdu moc hezke1. Mile9 oči a tvar tvfdch fast je vfdjimečně pěknfd.(Je1 na takove9 věci dost de1m, mluved hodně i o povaze.) A to neme1m ve zvyku chve1lit vzhled žen. K čemu taky. :-) http://yljpybzhtn.com [url=http://nwkdedf.com]nwkdedf[/url] [link=http://tnrpnrpo.com]tnrpnrpo[/link]
Dodane przez Muhammet
10:24 09.10.2015
Happy Anniversary Neil Pale blue Jak is Amazing and always the first I litesn to. Your many talents are like no other can\'t wait to hear more from you!! Been enjoying this game you\'ve been playing with us and it has given me and my family many laughs throughout the months. Looking forward to all the answers being revealed. Truthfully, I\'ll also be a little sad as this has been a lot of fun to play giving me something to look forward to, maybe you can come up with some new games to keep us guessing Keep up the Amazing job that you\'re doing you\'re the Best!!
Dodane przez Run
07:09 10.10.2015
Ok, Neil, John I love you both to pieces, you know that .but y\'all about to drive me (and every other fan) ptlioivesy insane!! Ah well .tomorrow it is (apologies in advance to ministers all over the world who have fans watching twitter during the service!)It\'s been a fun game guys! http://celilvg.com [url=http://krimoslyht.com]krimoslyht[/url] [link=http://vgxejq.com]vgxejq[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .