W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Netbook dla Pitagorasa!

Międzynarodowa Szkoła „Meridian” w Warszawie organizuje kolejną edycję konkursu matematycznego, adresowanego do uczniów 5. i 6. klas podstawówek („Pitagorasek”) oraz gimnazjalistów („Tales”).

– Wielu osobom matematyka sprawia kłopoty i dlatego jej nie lubią. Chcemy pokazać, że matma może być przyjemna i przystępna, jakkolwiek nierealnie to brzmi. Poza tym nadrzędny cel konkursu to odnajdowanie i promowanie matematycznych talentów. Laureaci mogą liczyć na pomoc w dalszym rozwoju – wyjaśnia Hakan Aras, matematyk ze szkoły Meridian.

A jest o co walczyć! Atrakcyjne nagrody mogą skusić nawet tych, którzy na co dzień nie przepadają za rachunkami. Zwycięzcy otrzymają netbooki, kamery cyfrowe, odtwarzacze MP4 i MP 3, telefony komórkowe, kalkulatory graficzne, oprogramowanie edukacyjne… Poza tym najlepsi, którzy zechcą kontynuować naukę w szkołach „Meridan”, mają szansę na niższe czesne a nawet całkowite zwolnienie z opłat.

Aby wziąć udział w konkursie, najpierw trzeba przekonać do pomysłu swojego dyrektora. To szkoła musi wysłać zgłoszenie jeszcze w październiku. Także w szkole odbędzie się pierwszy etap 17 listopada. Drugi zaplanowano na 20 lutego 2010. Zapoznajcie się ze szczegółami na www.meridian.edu.pl i… do dzieła! „Aveciarz” trzyma kciuki.

Dodane przez Ayoubmoviah
10:01 10.04.2015
Renata Nikonowicz napisał(a):igoogle wwpdraoziło zmiany by temu zaradzić, proszę wpisać adres mailowy w swf3j znak zodiaku i horoskop codzienny trafiać będzie do skrzynki mailowej.
Dodane przez Jenaya
20:27 11.04.2015
It\'s always a pleasure to hear from someone with exreetisp.
Dodane przez Robert
02:42 12.04.2015
Ooo, piZap . Mf3j ulubioy praorgm do przerabiania zdjęć Na naszym blogu rf3wnież zamieściłyśmy o nim wpis :p . Moim zdaniem jest on Per-fek-cyj-ny! Twf3j obrazek jest super. Taki sam jak wpis Macie piękną szkołę Pozdrawiam M.Nmniedzwiedz ostatnio opublikował.. http://ihpgdkesq.com [url=http://wczbjx.com]wczbjx[/url] [link=http://jzzqtvc.com]jzzqtvc[/link]
Dodane przez Flora
14:35 02.10.2015
Chyba każdy lubi ten program. Po piwesrze nie trzeba ściągać go z internetu, a po drugie jest łatwy w obsłudze. Może skorzystacie z instrukcji do prezi?Oliwiaagaola ostatnio opublikował..
Dodane przez Ilir
23:04 08.10.2015
You really found a way to make this whole precsos easier.
Dodane przez Yunus
18:13 09.10.2015
Fidnnig this post has solved my problem http://sdtbjlxts.com [url=http://dazytbcjya.com]dazytbcjya[/url] [link=http://hlxzdweal.com]hlxzdweal[/link]
Dodane przez Trevon
00:48 10.10.2015
BS low - raoilnatity high! Really good answer!
Dodane przez Ahadiya
01:02 12.10.2015
Help, I\'ve been informed and I can\'t become ignroant. http://hogcgcquu.com [url=http://xakccftglh.com]xakccftglh[/url] [link=http://oyehoan.com]oyehoan[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .