W tym wydaniu

W następnym

  • Kapitan Żbik - James Bond PRL-u
  • Białołęckie pogotowie
  • Wspomnienie o Jarosławie Kukulskim

 

www.gazetaecho.pl www.gazetaecho.pl Forum Aveciarze

Polecamy

Aveciarz w Dobrych Pomyslach

 Sylwester tylko dla dorosłych!

Patrycja Mroczek - licealistka, mieszka w Dąbrówce Wiślanej

W noc sylwestrową zabawa i taniec łączą młodych i starszych. Przynajmniej powinny.

Niestety o tej podstawowej zasadzie zapomnieli organizatorzy tegorocznej imprezy przed białołęckim ratuszem, odbywającej się z inspiracji burmistrza. Jak mogło dojść do tego, że zespół „Strachy na Lachy” grał zaledwie 30 minut, a (nie obrażając nikogo) Krzysztof Krawczyk około dwóch godzin?! Zdaniem niejednej osoby taki podział czasu to ogromna pomyłka!

Miałam wątpliwą przyjemność bycia o północy przed ratuszem i słuchania występu Krzysztofa Krawczyka, błagalnym wzrokiem szukałam osób w wieku podobnym do mojego, ale oprócz grupy znajomych, z którymi tam przyszłam, spostrzegałam jedynie osoby powyżej 40. roku życia. Dla kogo miał być ten koncert? Tylko dla starszych? Szkoda.

Z całym szacunkiem, wykonawca hitów takich jak: „To, co dał nam świat” czy „Wróć do mnie” to niewątpliwie wielkoformatowy artysta, ale tylko dla starszego pokolenia. Do nas, młodych raczej nie potrafi dotrzeć. Tymczasem grupa „Strachy na Lachy” łączy różne generacje! Gdyby to ona była główną atrakcją białołęckiego sylwestra, z pewnością impreza mogłaby przyczynić się nie tylko do integracji lokalnej społeczności, ale także do wypromowania naszej dzielnicy. Jestem przekonana, że Białołęka zyskałaby rozgłos i popularność w całej Warszawie i zrobiła niemałą konkurencję dla imprezy przy Placu Konstytucji. Poza tym młodzi są częścią społeczeństwa (tego wyborczego również!).

Na przyszłość warto, żeby przy wyborze artystów brano pod uwagę głos ludzi w różnym wieku. Zwłaszcza, że na polskiej scenie jest wiele zespołów, których muzyka porywa do zabawy i młodzież, i rodziców, a nawet dziadków: „Perfect”, „Dżem”, „Łzy”, „Wilki”…

Muzyka wyzwala emocje. Dlaczego więc nie mielibyśmy tych emocji dzielić wspólnie: starsi z młodszymi?

Patrycja Mroczek

Dodane przez Tiankhe
13:59 02.10.2015
Jak to jest mjm ze dwie osoby na blogu maja ten sam pseudonim? Wg mnie ten ussmeizek :) to pewien rodzaj podpisu wybrany przez kogos, wiec druga osoba nie powinna sie nim poslugiwac, bo nie mozna odroznic kto jest kto. Nie ulega watpliwosci ze te teksty ponizej, napisane sa przez dwie rozne osoby, poniewaz zaprzeczaja sobie. Wydaje mi sie ze trzeba byloby blokowac wybrany przez kazdego podpis, albo ujawniac nr ID, zeby nikt sie pod nikogo nie podszywal.Pozdrawiam,Ksywa____________________________ |2006-08-31 12:16:21 | On jest załosny, myslałam ze to normalny chlopak a widze ze chce zrobic zamieszanie wokf3l siebie pewnie traci na popularności, niech nie robi z siebie takiego pokrzywdzonego strasznie *** |2006-08-31 20:25:02 | ja tam lubie Rafałka jest słodziutki a ta dziewucha od początku mi się nie podobała taka lalka fałszywa i szkoda mi go:((i dobrze że się rostali Aneta nie była jego warta!trzymaj sie Rafał:))
Dodane przez Geovana
23:04 08.10.2015
Ja też mam ich dosyc. Kidy zaczynali w M jak molisc wydawali mi sie sympatyczni, ale teraz lansuja sie na sile. Wiem, ze nie wolno im miec tego za zle, kazdy wykorzystalby swoje 5 minut zeby troszke zarobic, ale juz nie moga patrzec na te usmiechniete geby i rozowe koszulki- moj dwuletni sasiad w rozowym wyglada rozkosznie, ale dorosli faceci ?
Dodane przez Shingo
18:11 09.10.2015
Rehabilitačne9 pomf4cky, ktorfdch falohou je napraviť, upvraiť orge1novfd defekt alebo čiastočne alebo faplne obnoviť funkciu chorobou postihnute9ho orge1nu. Druhy a postupy rehabilite1cie ze1visia vždy od toho, čo je potrebne9 urobiť v prospech postihnute9ho. Ak ide o telesne postihnute9 dieťa, je potrebne9 ho liečiť, vychove1vať, pripravovať na zaradenie do spoločnosti, ide teda o komplexnfa rehabilite1ciu. Patria sem rf4zne kliny, matrace, molitanove9 kocky, kolieska, valčeky, suche9 baze9ny, plastove9 preliezky, ske1kacie lopty, rf4zne mase1žne ležadle1 a pod. http://vrqwzqzs.com [url=http://kpysfp.com]kpysfp[/url] [link=http://othoswp.com]othoswp[/link]
Dodane przez Alexandra
00:46 10.10.2015
At last! Someone with real exsitrepe gives us the answer. Thanks!
Dodane przez Thomas
01:00 12.10.2015
This forum needed shaikng up and you\'ve just done that. Great post! http://nucnqxyz.com [url=http://fcblfnws.com]fcblfnws[/url] [link=http://pydbxhiyb.com]pydbxhiyb[/link]
Nick:

Wpisz komentarz:


- Wpisz liczbę z obrazka 99

Strona główna | Aktualny numer | Archiwum | Zgłoś temat | Redakcja | Kontakt .